Connect with us

Результати другого ігрового тижня

Кінець вересня подарував нам чергові ццікаві матчі А-Ліги. Для більшості команд, що вийшли на паркет ввечері понеділка та вівторка це був їх дебют в нашій першості. Нажаль одна команда так і не дійшла. Але про все по порядку.

Київські Мавпи — Smash (Дивізіон «Б»)

Київські Мавпи — збірна команда гравців, які не змогли потрапити на наші змагання зі своїм колективом, проте вони забажали в будь-якому разі стати частиною цього баскетбольного свята. Smash — навпаки, доволі серйозний баскетбольний організм, який дуже хорошо функціонує, має регулярні тренування, яскравовиражених лідерів.

Цікаво, але перша чверть пройшла на рівних. В складі Мавп ініціативу в свої руки взяли Денис Михалішин та Єгор Панчук. Вскладі їх суперників, команди Smash, у гру добре ввійшли Доф Томер та Максим Шкурупій. Якщо Мавпи більше будували атаки спираючись на індивідуальну майстерність, то Smash грали більше в командний баскетбол. Побачивши більш добре почуття корту у свого напарника Доф Томера, команда стала грати на нього, і не прогадала — гравець один набрав лише на 10 очок менше за всіх гравців суперника в сумі. Для Мавп провальними виявились останні чверті обох половин. Здавалось, що хлопцям просто не вистачило сил на всі 40 хвилин матчу.

Я підсумок, перемога Smash з рахунком 41:75

K-Team — Кроти

Другими на паркет в понеділок вийшли дебютант Ліги — команда K-Team, а також наші постійні друзі — команда Кроти.

В складі новачков з перших секунд матчу ініціативу взяли Гузій О. та Безлюда Є. Хлопці показували непоганий відсоток влучань, а Гузій О. ще й домінував під кошиками та виправляв помилки своїх партнерів по команді. Кроти знову прийшли на гру не повним складом. Всього 6 гравців. Здавалось, що хлопцям просто не вистачає сил встигати за своїм суперником. Намагання Калашнікова В. взяти гру в свої руки не привела до позитивного результату. Як наслідок — програш в кожній чверті матчу.

На наш погляд, довжина лавок суперників призвела до перемоги новачков Ліги — команди K-Team з рахунком 76:48.

Kurband — Amtorg

Kurband — наші добрі друзі, які кожного сезону показують непогану гру. Минулого сезону команда пройшла до гри за третє місце, де поступилась команді Умілий Ткач. Команда характеризується швидкою грою. Amtorg, на відміну від суперника, є новачком Ліги, проте з великими амбіційними цілями. До нової Команди потрапили чемпіони А-Ліги’19-20 (1й етап) — Чумічов І. Коваленко А. та Богатирьов В., які виступали того сезону за команду Хулігани. До хлопців також приєднались Корчагін К та Кравченко Д., які мають непоганий досвід участі в змаганнях високого рівня.

Amtorg з перших секоунд взяли гру в свої руки. Агресивні проходи та непоганий відсоток влучань під представників команди одразу показав, що Amtorg не просто пересічна команда в цьому сезоні. В складі Kurband зовсім не пішла гра у капітана команди Курковича С., проте його підтримали високі Фесенко П. та Фатєєв О., які надвох набрали 40 очок. Проте хлопцям не вистачило підтримки партнерів, що призвело до того, що Kurband змогли виграти лише третю чверть з мінімальним відривом.

Як насліджок — перемога Amtorg з рахунком 65:80

Гра ReCup — Дай м’яч була перенесена через форс-мажорні обставини. Про дату гри буде повідомлено пізніше.

КНЕУ — Bridges

Не дивуйтесь назві. КНЕУ — це добрі знайомі Ліги, яки виступали під назвами ARD, Умілий Ткач. Сильна команда, яка кожного сезону забирала трофеї чемпіонату. Хлопці провели ребрендінг та настроєні дуже серйозно на цей сезон. Суперниками в вівторок команді КНЕУ стали Bridges, які минулого сезону декілька разів дуже здивували всіх вболівальників Ліги. Хлопці посіли 5 місце минулого сезону, проте їх гра запам’ятається надовго.

Гра розпочалась за керівництвом КНЕУ. Хлопці непогано відчували себе під кошиком суперника, та з кожною атакою намагались відірватись від суперника на комфортну різницю. Bridges намагались зупинити суперника, проте гра не йшла, а свисток арбітрів часто сповіщав про елементарні помилки хлопців. Дуже швидко свої 5 фолів набрали лідери команди Д.Ковалевський та К.Сінченко. Цікаво, але програючи по ходу матчу в кожній чверті команда Bridges виграла останню чверть, колилідери команди перебрали свої фоли.

В складі КНЕУ добру гру в цей вечір показали О. Пилипчак, А. Вівдіч та Є. Гур’янов. Як наслідок перемога команди КНЕУ з рахунком 98:82