Результати п’ятого ігрового тижня

Пропонуємо розглянути презультати п’ятого ігрового тижня А-Ліги. Понеділок виявився дуже важким через велику кількість технічних перебоєвв. Проте вже у вівторок всі негалазди булдо усунуто і ми продовжуємо рухатись далі.

📅19.10.2020
🔸19:10 Torsus – Київські Мавпи
Torsus продовжують свою ходу в А-Лізі. Як і раніше, команда вийшла на паркет SVOI доволі впевнено. Досвввідчені гравці аматорських змагань столиці вміють налаштуватись на гру. Їх супрениками цього вечора виступили новачки Ліги — команда Київські Маввпи, які вже встигли поласуввати перемогою проти команди Шаблі.
Гра розпочалась за невеликою, проте домінацією Torsus. Основну скрипку вв цьому оркестрі зіграв відомий М.Мулик, який з кожним матчем доводить всім, що не просто так його силует зображено на муралі SVOI Arena. Дійсно, Максим зіграв велику позитивну роль в вцьому матчі — важкі проходи в зону суперника, підбирання та добрий відсоток влучань з гри.
Протистояти Мулику та ко. взялися Мавпи всією командою. Справді, було дуже помітна недостатність ввисоких гравців в складі Мавп в цьому матчі. Їх спроби подолати захист суперника часто зупинявся на середній дистанції. В складі Мавп вварто ввиділити І.Бойченка, який встигав не тільки допомагати своїм партнерам під кошиком, але і приніс більше інших очок в актив свої команди в цьому матчі.
Програш Київських мавп в усік відрізках матчу призводить до чергової впевненої перемоги Torsus з рахунком 94:43
MVP матчу — М.Мулик (РЕ 33)
🔸20:20 Хулігани — КНЕУ
Хулігани та КНЕУ добрі друзі та суперники, які неодноразово встигли зутрітися в наших змаганнях, навіть в фіналі одного з сезонів.
З перших секунд гру в свої руки взяли Хулігани. Непогана швидкість та взаєморозуміння процессів призвела до перемоги в дебютних 5 хвилинах матчу. Проте цей задор було дуже швидко охолоджено лідерами КНЕУ. Після цього ініціативу в свої руки було взято граввцями КНЕУ, яку вже не відпускали.
В складі Хуліганів традиційно активно проявляв себе плеймейкер М.Сичов. Йому компанію склав важкий форвард І.Андрейчук. Підбирання на себе традиційно взяв Ю.Рітц. Ця трійця склала більше половини не тільки очок команди за підсумками, але і рейтингу ефективності. Хлопці непогано показали себе на сввої позиціях.
В складі КНЕУ ініціативу в свої руки взяли бігмени Д.Котковський та А.Вівдіч, які на двох назбирали треть очок команди. Варто також відзначити Є.Гур’янова, який встиг відзначитись 8 результативними передачами.
Якщо підсумовувати цю гру, то варто зазначити, що КНЕУ стали дійсно командою. Цей сезон для хлопців точно завершиться на позитивній ноті, адже парнери по команді для КНЕУ — це не просто слова. Гравці підтримують один одного, а гра стала дійсно командною, багато цікаввих взаємодій.
В свою чергу Хулігани досі не можуть налагодити команді взаємодії і виглядають доволі сиро. Як підсумок — впевнена перемога КНЕУ — 66:97.
MVP матчу — А.Вівдіч (РЕ 26)
🔸21:40 Smash — Шаблі
Дійсно цікавий матч. І частково це пов’язано з резулоьтативністю.
Команди вийшли на паркет в доброму настрої, проте зусередженими, оскільки кожна перемога може зіграти добру справву в визначенні суперника на стадії плей-офф.
Команди довго не могли знайти свою гру. За перші 5 хвилин лише 4 очок в ативі команд на двох. Кінець першої чверті і… встановлено перший антирекорд ліги — команда Шаблі не здобуває жодного балу в першій десятихввилинці. Дійсно, цього вечора гравці Smash були налаштовані серйозно не тільки в нападі, але і в захисті. Непогана підготовка до матчу привела до повної ізоляції лідерів супреника і як наслідок — тотальна домінація. Всі інші чверті пройшли також під диктовку гравців в жовтому, які не давали жодних шансів супернику вирівняти рахунок в матчі.
Лідером в складі Smash традиційно став Д.Томер, який став лідером за всіма показниками в команді. В команді Шаблів лідерами стали О.Моісеєв та Ю.Верховод, проте їх показник набраних очок в 6 балів кожного не дозволяють сказати, що хлопці намагались чинити супротив Smash.
Як підсумок — впевнена перемога Smash з рахунком 61:20
📅20.10.2020
🔸19:10 Дети Соломенщины — Refftors
Неймовірна гра. Ті, хто став свідками цього матчу — точно запам’ятають надовго ці емоції на протязі всього матчу.
Дуже цікава пара різних за віком, досвідом та емоційною складовою команди. Reftors як ніхто інших хоче доввести в цих змаганнях свій рівень перед гравцями, ігри яких вони обслуговують. Діти Соломенщини — амбіціна молодь, яка прийшла на наш чемпіонат, щоб заяввити про себе та поганяти дідів під свою музику.
Матч справді виявився рівним. Гойдалки в рахунку змінювали лідера в матчі 11 разів. Команди грали по-різному і вдача посміхалась кожньому колективу в різний час.
В складі Дітей роль лідерівв взяли на себе О.Сергейко та Д.Рудь, які склали основну пробивну силу своєї команди. В складі Reftors традиційно роль лдідера взяв на себе форвад К.Іванов, який не тільки допомагав своїм партнерам по команді влучними кидками, але і заводив весь колектив Reftors.
Якщо говорити про факти, які призвели до підсумку — ми би виділили вилучення ключовогоо гравця Дітей — М.Семенчука через перебор технічних зауважень, поганий відсоток дальних від команди Діти Соломенщини та провалом в третій чверті від молодих гравців. ВВ пасив Reftors необхідно віднести 33! втрати за гру. Проте навіть цей показник дозволив арбітрам святкувати сввою чергову пермогу в А-Лізі з рахунком 77:83
MVP матчу — К.Іванов (РЕ 20)
🔸20:30 Пеликаны — Gravity
Пелікани заходять в гру з домінації. Дійсно, бігмени в цьому матчі зробили все можливве задля того, щоб їх суперники, Gravity, почувались не комфортно не тільки під чужим кошиком, але і під своїм. Гра в захисті гравців в білому також викливала повагу, оскільки хлопці дійсно «ригали» в захисті, що принесло свої плоди одразу — лише 1 очко в актив після закінчення перших 5 хвилин матчу, та 5 за перші 10 хвилин.
Не дивлячись на досавідчених хлопців під кошиком, жодний граввець в цьому матчі не підібрав навіть 10 м’чів і це є дійсно цікаво.
Gravity, в свою чергу, поставвили за мету більше користуватись помилками свого супреника задля переведення їх в свій актив. І частково це вийшло. Єдиний показник в цьому матчі, де Gravity сввяткуввали свою перемогу виявився показник перехоплень і це говорить про велику зусередженість на матчі. Не дивлячись на той факт, що їх суперник грав у більш злагоджений баскетбол, Степкан В. (Gravity) ставв лідером по цьому показнику серед обох команд.
Крім того, Gravity все-таки обіграла свого супреника, проте лише за підсумками останньої чверті, і цього, на жаль, не вистачило, щоб наздогнати свого супреника, де А.Будагян, Є.Бухаров, Ю.Коваль натрьох здобули майже половину очок команди.
Як підсумок — впевнена перемога Пеліканівв за рахунком 89:69.
MVP матчу — капітан команди А.Будагян (РЕ 19)
🔸21:45 Дай мяч — AMTORG — матч перенесено