Connect with us

А-Ліга 20-21

Результати сьомого ігрового тижня

Традиційно в неділю підводимо підсумки ігрового тижня, що минув. Понеділок-вівторок відзначились стартом стадії плей-офф Дивізіону Б, а також першою перемогою команди Дай М’яч. Проте про все це необхідно проговорити більш детально.

📅2.11. 2020
🔸19:10 K-Team — Шаблі (1/4 финалу) | 77:64

Плей-офф Дивізіону Б стартував з гри K-Team — Шаблі. K-Team непогано себе показав на груповому етапі та довів всім, що має амбіції не залишати наші змагання без нагороди. Шаблі, в свою чергу, навіть підсилившись Моісеєвим О. та Бичковим Д. не протязі всіх ігор не могли знайти свій баскетбол.

З перших секунд в матчі повели Шаблі. У гравців в чорно-красному непогано пішов кидок, були дуже цікаві моменти взаємодії, але було помітно, що гра будується в основному через Моісеєва О., який за підсумком зіграв майже 37 швилин. В свою чергу, K-Team багато втрачали м’яч, а атака іноді не доходила до головнішого — кидка в сторону кільчця.

З другої чверті все змінилось. Повний провал як в атаці так і в захисті команди Шаблі призвело до того, що їх суперник, K-Team відчули необхідний настрій боротьби та ввімкнули максимальну швидкість. Роль лідера взяли на себе Безлюда Є. та Гузій О.

Оговтатися після поразки в другому відризку матчу Шаблі намагались на протязі всієї другої половини, проте K-Team було вже не спинити. Хлопці в фіолетовому довели справу до кінця, та спокійно перейшли в стадію 1/2 сезону. Підсумковий рахунок 77:64

MVP матчу Гузій О. (РЕ 17)

🔸20:30 Smash — Einstains (1/4 финалу) | 83:78

Матч рівних супреників, який подарував велику дозу адреналіну не тільки гравцям, але і глядачам.

Smash стартував агресивно. Рушійної силою традиційно став Доф Томер, який повів за собою команду. Томер налаштований не тільки на фінал, але і на перемогу в сезоні і це видно неозброєним оком — гравець встигає не тільки забивати іноді неймовірні очки, але і виконувати роль підбиральника на обох щитах.

А от в складі Einstains ввімкнувся нарешті Ширко М. В традиційній своїй манері, Максим не помічає жодного супротиву під кошиком суперника та робить найголовніше, що від нього чекають партнери по команді — набирає необхідні очки.

Гра була рівною на протязі всього матчу. Це було видно як по самій грі, так і по статистичному протоколі після фіналу. Можна сказати, що фактично це був супротив двох лідерів — Ширко М. та Томера Д. Інші члени команд лише допомагали лідерам розкрити свій потенціал та здобути необхідну перемогу.

Останні дві чверті, в яких Smash трішки більше забив за свого супреника та велика кількість втрат у гравців команди Einstains і стали причиною підсумку в матчі — перемоги Smash з рахунком 83:78.

MVP матчу — Доф Томер (РЕ 34)

🔸21:45 New Star — Мавпи (1/4 финалу) | 52:57

Стадія плей-офф це зовсім інший чемпіонат. На цьому етапі команди розуміють що права на помилку більше немає, або ти виграєшь, або не претендуєшь на нагороди. Ще одним прикладом дуже цікавої гри є супротив New Star та Київських Мавп, які закривали цей ігровий вечір.

В команді New Star за відсутності лідера Я.Токмачова, який не зміг прийняти участь в цій грі, роль забиваючого взяв на себе Каланча О. У Олександра гра пішла, і здавалось, що його не зупинити.

Чинити супротив свому супренику видались Мавпи всім складом. На фоні інших продуктивніше виглядали капітан команди Чепурко Ю. та О.Онищенко.

Гра здавалась рівною на протязі трьох чвертей матчу. Дійсно, оюидві команди епізодично показували як хорошу гру, так і повний провал в захисті. На фоні New Star, Мавпи виглядали більш активнішими — більше підбирань та неймовірна кількість втрат. Якщо говорити про відсоток з гри, то Мавпи також виглядали більш впевненішими за свого візаві.

Остання чверть підвела підсумок матчу. Здавалось, що команда New Star вимкнула бажання перемагати та просто злила кінцівку. Дуже невтішний результа 4 чверті та радість перемоги в команді Київські Мавпи — 52:57.

MVP матчу розділили між собою Ю.Чепурко та О.Онищенко (РЕ 16 у кожного)

📅3.11.2020
🔸19:10 Gravity — Reftors | 62:63

Гра, яка на перший погляд мала явного фавориту на початок цього матчу, але стала найцікавішим цього дня. Gravity на момент початку цієї гри мали в активі лише 1 перемогу, в той час коли їх супреники дуже впевнено заробили вже 3 перемоги в цьому сезоні.

Сенсаційно для багатьох Gravity беруть роль лідера в цьому матчі з перших секунд матчу. Друга чверть взагалі виставила супреників Gravity в дуже поганому світлі. Здавалось, що у гравців Gravity в цей вечір «йшло» все. Хлопці розуміли один одного з пів погляду, непогано влучали як з середньої дистанції, так і з-за периметру. А найголовніше — втрат було дуже мало. Основним «двигуном» став Хименко А., який непогано ввійшов в гру та підганяв партнерів по команді.

З дургої половини ініціатива була перехоплена. Здавалось, що Reftors нарешті прокинулись, проте не всі. Традиційно на паркеті домінував Іванов К.. Інші партнери, якщо і проявляли себе, то це було епізодично, гра будувалась на Іванові і це було помітно на протязі всього матчу.

Остання чверть пройшла на рівних, а переможця було виявлено лише на останніх хвилинах. Ім стала команда Reftors яка з мінімальним відривом перемогла в дуже важкому матчі з рахунком 62:63. Дуже цікава гра та результат.

MVP матчу — Іванов К. (РЕ 26)

🔸20:30 Amtorg — Пелікани | 68:82

Ця гра викликала інтерес задовго до її початку. Обидві команди — лідери сезону, які проходилися катком по своїм супернкиам. І цього вечора ми мали стати свідками цікавого матчу, який би розтавив всі крапки над І при зрівнянні цих колективів. Нажаль, все сталося не так, як всі очікували. Хвороби членів команди Amtorg не дозволили команді записати в тезхнічну заявку більше 6 гравців.

В свою чергу, в складі Пеліканів цього вечора на паркет вийшли молоді гравці, які завдяки своїй завтятості та карантину отримали шанс виступити на найвищому баскетбольному рівні в Україні. Цими гравцями стали Криско Є., Литвинов А. та Панасюк А. Дуже круто, коли ти знаєш цих хлопців, бачив як вони працювали над собою, як йшли до своєї меи та врешті отримали свій бажаний шанс. Вдвічі приємніше пограти з такими професіоналами на одному паркеті.

Якщо говорити про саму гру, то хлопцям необхідно було більше чверті для визначення фаворита в цьому матчі. Лідер по ходу змінювався 17 разів, і це все на початку матчу. Впевненіше виглядали Amtorg, проте дуже коротка лавка несла ризики невитримати заданого темпу до фінального сигналу матчу. В другій чверті ініціативу в свої руки взяли Пелікани.

Литвинов А., Будагян А. та Коваль Ю. склали непогани тріо в боротьбі проти лідерів своїх суперників з Amtorg — Коваленко А. та Чумичова І. Дуже невтішно в цей вечір показав себе ще один лідер Amtorg — Корчагін К. У Кирила в цій грі дійсно «не йшло».

Жирною крапокою в цьому матчі стала заключна чверть, на яку сил у Amtorg вже не вистачило. Пелікани дуже легко розкидували свого супреника та нарощували різницю в рахунку. Як наслідок — перемога Пеліканів та перша поразка Amtorg — 68:82

MVP матчу — Литвинов А. (РЕ 29)

🔸21:45 Дай м’яч — Bridges | 94:69

Цікаві суперники. Мости на старт цього матчу розташовувались на 5 сходинці групового етапу Дивізіону А. Враховуючи їх швидкість, досвід та добру злість під час матчу, команда буде не легким проходом для будь-якого суперника. Дай М’яч, в свою чергу, разом з Паріматч ділили останню сходинку у групі, оскільки не відчули ще смак перемоги в цьому дебютному для них сезону. Номінальний фаворит в матчі був выдомий, залишалось лише перевірити суперників на корті.

Гра розпочалась доволі мляво, супреники шукали «підходи» один до одного та дуже не охотно ризикували. В складі Bridges роль лідера несподівано взяв на себе Криворучко А. У Артура цього вечора дійсно пішла гра, і партнери по команді відчувши це, стали більше загравати його. Несподівано непомітним виявився Сінченко К., проти якого, здається, спеціально розробили захист, який приніс свої дивіденди.

В складі Дай М’яч на паркеті світились Ходоровський С. та Захаров О. Ця парочка цього вечора дійсно були нездержаними. Bridges вес матч шукали способи для захисту доволі атлетичних суперників, проте статистика показує, що це їх не ввдалось.

С кінця першої чверті Дай М’яч взяли лідерство в матчі і з кеожною чвертю нарощували різницю в рахунку.

В цьому матчі необхідно відзначити Котлярчика М., якому не вистачило лише 1 передачі для тріпл-дабла в матчі. Також після матчу стало відомо, що капітан Bridges, Гуцул О., отримав перелом пальця. Бажаємо скорішого одуження та повернення на паркет.

Врешті решт, команда Дай М’яч виграла в цьому матчі, причому по грі здалося, що великих зусиль хлопці навіть не доклали до цієї пермоги. Підсумковий рахунок 94:69