Результати дев’ятого ігрового тижня

З невеликим запізненням повідомимо про результати девятого ігрового тижня.

📅16.11. 2020
🔸19:10 Київські Мавпи — Torsus | 48:68

Останній півфінал Дивізіону Б грали команди Київські Мавпи та Torsus. Зовсім різні супреники — «збірна солянка» гравців, які ніколи раніше не знали один одного проти сильного зіграного колективу. Фаворитом виглядали Torsus,які не помічают жодного супреника на своєму шляху до фіналу.

Роль лідера в складі Мавп на себе взяли Бойченко І. та Онищенко В. Хловці непогано атакували кошик суперника, а також виправляли хибні кидки від своїх партнерів по команді. Проте чинити супротив Давидову Д. та ко було дуже важко. Бігмен Torsus провів дукже продуктивно кожну хвиллину на корті та заробив найбільше очок в актив своєї команди.

Взагалі, Torsus виглядав більш впевнено за свого суперника. Кожна чверть збільшувала різницю в рахунку. Мавп вистачило лише на останню чверть, яку вони виграли з мінімальним відривом. Як підсумок — впевнена перемога Torsus з рахунком 48:68.

MVP матчу — Давидов Д. (РЕ 25)

🔸20:30 Хулігани — Діти Соломенщини | 77:45

Матч різних за віком на масою гравців. Молоді гравці Дітей Соломенщини під керівництвом тренера Будагяна А. з кожним матчем показуют всім суперникам, що вони не просто так заявились в ці змагання. Дійсно, за жадою перемоги ці хлопці, мабуть, перші в А-Лізі. Кожний матч для них — можливість проявити себе та пограти проти більш досвідчених гравців. Суперниками Дітей в цей вечір стали Хулігани, які продовжуть становлення як команда після початку роботи з тренером.

Гра розпочалась в рівному темпі. Команди поступово шукали слабкі місця супреника та змінювали лідера в матчі. До кінця першої половини сили виглядали рівними, а переможця визначити були неможливо. В складі Дітей Соломенщини дуже якісно свій час на паркеті проводив Островерх Л., який встигав влучати не тільки з-під кошику суперника, але і декілька разів псував настрій супреника з триочкової лінії.

Проте початок другої половини необхідно записати в пасив команди Діти СОломенщини. Повний провадл в захисті привів до того, що Хулігани перестали помічати суперника в нападі і просто стали збільшувати різницю в рахунку. Головними авторами такого ривку стали Рітц Ю. та Андрейчук І.

Діти СОломенщини так і не змогли повернутися в гру в моральному плані, що призвело до значного програшу на протязі 3 та 4 чверті. Як наслідок — впевнена перемога Хуліганів 77:45

MVP матчу — Рітц Ю. (РЕ 25)

🔸21:45 New Star — Кроти | 53:47

Гра між командами New Star та Кроти викликала інтерес, оскільки обидві команди показують непогані результати. Кроти, яким допомагає з недавна Є.Ковтун стали виглядати більш впевнено, New Star також оговтались після того як Токмачов Я. «випав» ненадовго зі складу команди.

Вся гра нагадувала гойдалки враховуючи цифри на табло, хоча команди показали не зовсім результативний матч. В складі New Star роль лідера взяв на себе капітан команди Громадський Д., супротив зі сторони Кротів чинив Ковтун Є. Цікаво, але вся гра будувалась саме через цих бігменів і коли вони були відстуні на корті був помітний «провал» як в захисті так і в нападі.

Вирішальною чвертю в цьому матчі стала заключна десятихвилинка. Команда New Star зібралась та змогла трошки випередити свого суперника не дивлячись на малу кількість запсних гравців. Як підсумок — перемога команди New Star 53:47

MVP матчу — Громадський Д. (РЕ 24)

📅17. 11.2020
🔸19:10 Пелікани — Reftors | 74:69

Вечір вівторка розпочався з дуже цікавого протистояння. Пелікани та Reftors показують дуже якісний баскетбол. Фаврита було визначити неможливо. В обох складах є свої лідери на який грає команда.

Команди доволі довго шукали свою гру, що відображалось на табло, яке дуже мляво змінювало рахунок в матчі. Більш впевнено виглядали Reftors. Зв’язка Іванов + Доценко виглядала дуже класно. Обидва гравців працювали на паркеті на резульатт своєї команди та виклоадалися на всі 100. Різниця в рахунку досягала 16 очок і, здавалось, що результат матчу вже відомий.

Супротив з боку Пеліканів спробували чинити Коваль Ю. та Панасюк А. Варто відзначити неймовірну гру Коваля, який, здавалось, був всюди. Саме він і став рушійною силою свого колективу на протязі всього матчу.

Заключна чверть виявилась дуже невдачною для команди Reftors. Здавалось, що данк Панасюка загасив вогонь в очах хлопців. Провал в захисті в важливішому відрізку матчу призвела до того, що Пелікани не тільки скоротили різницю в рахунку, але і вийшли вперед. Гра «на фол» на останніх хвилинах від Reftors не призвела до бажаного результату, оскільки Пелікани доводили свою влучність з лінії штрафних. І як результат — цікава гра та важка перемога Пеліканів в дуже емоційному матчі — 74:69

MVP матчу — Коваль Ю. (РЕ 31)

🔸20:30 Amtorg — Bridges | 109:58

Amtorg повернувся повним складом. Після програшу команди у звязку з відсутністю половини команди, Amtorg зібрались та вийшли на паркет майже в повному складі. Супрениками цього вечора виступали Bridges, які втратили на деякий час Гуцула О. через травму.

З перших секунд Amtorg вирішила показати хто в цьому будинку господарь. У хлопців вдавалось майжпе все. Здавалось, що це театр одного актора. Bridges зі свого боку намагались чинити супротив, проте ці намагання виглядали неефективно. Не пішла гра у лідера Bridges Сінченко К. Так, він став найрезультативнішив в складі своєї команди, проте ми були свідками кращих ігор цього виконавця.

В складі Amtorg як локомотив діяв Кравченко Д. Цей гравець у вівторок показав дуже круту гру. 33 очок в кошик суперника та 33 рейтинг ефективності за 25 хвилин матчу — непоганий показник, а ви що думаєте?

Гра йшла одноманітно — Amtorg забивав і не думав спинятись. Як підсумок — впевнена перемога Amtorg з рахунком 109:58

MVP матчу — Кравченко Д. (РЕ 33)

🔸21:45 Gravity — КНЕУ | 76:88

Заключний матч вечора грали Gravity та КНЕУ. Одразу було помітно про дуже сжатий склад Gravity — на зустріч зі своїм суперником доїхало лише 6 гравців. КНЕУ виглядали більше впевнено.

Гра розпочалась в непоганому темпі. Несподівано для всіх Gravity на високому темпі «перебігала» свого супреника, що призвело до перемоги гравців в білому в першій чверті. Помітно було як нервують КНЕУ, які готувались до іншої гри. Їх позиційний баскетбол виявився не таким ефективним проти цього суперника. В складі Gravity непогану гру показали Савичев Є., Шандиба Д. та капітан команди Малахов Д.

Проте дуже коротка лава зщапасних внесла корективи в гру, Gravity не змогли тримати темп довго, і с другої чверті КНЕУ скористались цим. Дуже класна гра бігмена КНЕУ Білоуса О., який не помічав супротива в грі з-під кошика просто робив свою справу. Різниця в рахунку досягала 29 очок.

Gravity змогли зібратись лише в останній чверті і показали неймовірний перфоманс — перехоплення та швидкі атаки. Така гра Gravity допомагла скоротити різницю до 12, проте наблизитись бли жче було неможливо через провал в другій та третій чвертях. Як підсумок — перемога КНЕУ з рахунком 76:88