Connect with us

А-Ліга 20-21

Результати десятого ігрового тиждня

Черговий ігровий тиждень підійшов дло свого логічного завершення. Тож ми пропонуємо огляд матчів. Поїхали

23.11. 2020
Кроти — Шаблі (гра за 7 місце) | 58:71

Поки в Дивізіоні А команди підходять до своєрідного екватору групового етапу, команди Дивізіону Б завершують виступ на наших змаганнях. В понеділок пройшло 2 матчі цього Дивізіону, і один з них — гра за 7 місце між командами Кроти та Шаблі. Ці команди дуже багато відіграли один з одним в історичній площині нашого молодого чемпіонату і знають один одного дуже добре.

Перше, що кинулось в око перед початком гри — відустуність гравців команди Кроти. Не зрозуміло з яких причин, але на цю гру з’явилось лише 6 гравців. В свою чергу, Шаблі вийшли на паркет майже в повному складі в доброму настрої з метою виграти цей двобій.

Гра розпочалась під музику, яку замовили Шаблі. У хлопців в червоно-черному виходило майже все. Команду за собою повів А.Сехін, який з перших секунд влаштував снайперські атаки в кошик суперників. Супротив Антону чинили Проноза О. та Ковтун Є. — гравці команди Кроти.

Було дуже помітно, що Кроти швидко виснажуються, а за хвилинні тайм-аути не встигають поновлювати сили. Шаблі, в свою чергу, завдяки ротації не збавляли темп та все частіше псували настрій своїм суперникам.

Класний ривок показали Кроти в останній чверті, в якій помаранчеві виграли, проте цієї невеликої перемоги в двобої не вистачило задля перемоги в матчі. Як наслідок — впевнена перемога команди Шаблі, яка за підсумками ігор Дивізіону Б А-Ліги сезону 2020-2021 здобула 7 місце — 58:71

MVP матчу — Сехін А. (РЕ 28)

Einstains — New Star (гра за 5 місце) | 79:50

Другим матчем понеділка стала протистояння команд Einstains та New Star. Команди, які заявлялися на чемпіонат з доволі амбітними цілями, нажаль не потрапили в боротьбу за нагороди, а тому мали на меті голосно стукнути виходячи з цього сезону чемпіонату. Гра за 5 місце Дивізіону Б А-Ліги сезону 2020-2021 обіцяла бути доволі напруженою та цікавою.

Команди розпочали гру в доволі швидкому темпі, гравці часто ризикували, що закінчувалось точними влучаннями. Лідерством з перших хвилин заволоділи Einstains. Головною зброєю в руках білих був М.Ширко, який традиційно виконував всю «брудну» роботу під кошиком суперників. Дійсно, проти Максима шукали протиотруту всім складом гравці команди New Star. Він встигав і сам забивати і виправляти невдалі спроби своїх партнерів по команді. Компанію на підбираннях склав капітан команди Коваль В.

New Star, в свою чергу, за відсутності лідера Токмачова Я. ніяк не могли підлаштуватись під стиль гри суперника. Каланча О. родбив все, що було в його силах, проте цього було недостатньо. Повний провал на підбираннях від команди New Star (72 — 48) призводив до того, що не було навіть можливості забивати з другого шансу.

Einstains з кожною хвилиною матчу збільшували різницю в рахунку на свою користь і тим самим зменшували шанси на інтригу наприкінці матчу. Як наслідок — впевнена перемога команди Einstains з рахунком 79:50, яка за підсумками ігор займає 5 місце Дивізіону Б А-Ліги сезону 2020-2021.

MVP матчу: Ширко М. (РЕ 33)

КНЕУ — Amtorg | 78:94
Дуже цікаві супротивники, які претендують на нагороди в цьому розіграші сезону А-Ліги Дивізіону А, якщо вони будуть рухатися в тому ж напрямку та продовжувати нарощувати свої сили.

Команди вийшли на паркет в доволі зусередженому стані, оскільки розуміли важливість цього матчу для розіграшу місць за підсумками групового етапу. Одразу кинулась в око відсутність бігмена КНЕУ Білоуса О. Це означало, що для Amtorg мало бути більше місця під кошиком супреника. В свою чергу, Amtorg вийшли на паркет без головного плеймейкера Корчагіна К. За відсутності двох лідерів суперників результат матчу був ще непередбачуваніший.

З перших секунд лідерство взяли на себе гравці Amtorg. КНЕУ не були готові до такого швидкого баскетболу в виконанні своїх суперників. Позиційний баскетбол, в який грають КНЕУ приносив свої бажані результати лише іноді, в той час, як суперники користувались своєю швидкістю в швидкому переході від захисту в напад. Як наслідок — провал в нападі від КНЕУ і непогана різниця на табло на користь Amtorg.

Не проявив себе в цьому матчі лідер КНЕУ Вівдіч А., якого доволі плотно взяв А.Коваленко та з кожною атакою створював складнощі під кошиком. Щодо лідерів необхідно виділити Кравченко Д. та КОваленко А. в складі команди Amtorg, які надвох заробили більше половини очок своєї команди. Супротив чинив, здавалось, лише Гур’янов Є., який показав непоганий відсоток з-за периметру, проте його влучних кидків так і не вистачало.

З кождною чвертю Amtorg нарощував різницю, та як наслідок святкував перемогу з рахунком 78:94.

MVP матчу: Коваленко А. (РЕ 32)

24. 11.2020
Діти Соломенщини — Kurband | 77:68

Цікава гра молодих та швидких суперників. Цікавою відмінністю є те, що Діти Соломенщини грають у більш командний баскетбол з застосуванням цікавих комбінацій для атаки та часто застосовують пресинг по всьому корту для того, щоб заплутати суперника. В свою чяергу, Kurband грає у більш персональний баскетбол, коли гравці намагаються завершувати атаку самостійно не чекаючи на сплив 24 секунд на атаку.

Гра розпочалась доволі рівно та активно з боку обох команд. Гравці з обох сторін шукали слабкі місця своїх суперників та не чекаючи на нагоду просто користувалися провалами в захисті. Перша чверть була за Дітьми Соломенщини, які просто показали більш кращий відсоток кидків.

В другій чверті у чорних щось пішло не так. Kurband, здавалось ввімкнув 5 передачу та пішов в наступ. Не останніми героями цього ривку стали Зубков Є. та Фатєєв О. ВИправляючи неточні кидки своїх партнерів по корманді на чужому щиті, хлопці вирівняли гру та навіть вийшли вперед в рахунку по закінченню першої половини.

Після зміни сторін паркету, Діти СОломенщини заграли зовсім по іншому. Здавалось, що вони стали більш впевненішими в атаках, та більш непробивними в захисті. На протязі всієї гри неймовірні відрізки показував Сергейко О, який встигав і підбирати м’яч і точно посилати його в кошик суперника. Гравець самостійно за підсумками матчу набрав більше 1/3 всіх забитих командою Діти Соломенщини. Саме Сергейко О. став справжньою зброєю в руках Дітей Соломенщини, який і привів команду до бажаного результату — перемоги з рахунком 77:68

MVP матчу: Сергей О. (РЕ 28)

Дай М’яч — Parimatch Tech | 67:63

Після приходу Захарова О. в команду Дай М’яч, цей колектив заграв зовсім іншими кольорами. В той-же час, нарешті в склад Parimatch Tech повренулися чемпіони перших двох сезонів А-Ліги — Кругліков М. та Леута В. Гра обіцяла біти цікавою, що, в принципі, і сталося.

Матч виявився дійсно цікавим протистоянням двох рівних за силою супреників, що доводить кількість разів зміни лідера по ходу матчу — 15. Говорити, про цей матч та аналізувати певні періоди можна довго, але краще подивитись його запис на нашому каналі в ютуб, оскільки емоції та накал передати в письмовій формі дуже важко.

Всі 40 хвилин основного часу команди йшли рівно, окрім останніх двох чвертей, де з мінімальним відривом перемогли Дай М’яч, а переможця визначити вдалося лише на останніх секундах матчу.

В складі Дай М’яч Ходоровский С. та Василевський Д. створили непоганий тандем за яким рухалася вся команда, хлопці дуже непогано показали себе під кошиками. Захаров О. влучав багато, проте і кількість втрат м’яча у лідера минулих матчів теж була найбільшою. Можливо це було пов’язано з тим, що супреники правильно визначили головного супреника та грали з ним максимально уважно.

В складі Parimatch Tech відповідали за свою команди Дзигарь Р. та Кругліков М., які набрали 2/3 очок своєї команди. Доречі, влучали в кошик суперника зовсім небагато гравців жовтих. Можливо, хлопці зробили акценти на лідерах, та намагались загравати саме них.

В будь-якому випадку, невелика перевага в третій та четвертій чвертях від команди Дай М’яч приносить дуже важку перемогу — 67:63

MVP матчу: Василевський Д. (РЕ 21)

Recup — Хулігани | 76:63

Закривали баскетбольний вечір команди Recup та Хулігани.

Гра розпочалась доволі рівно, команди не ризикували та шукали слабкі місця суперника.

Скористатися наявними даними вдалося першим Хуліганам і лише в другій чверті. Непогана гра в виконанні Євдокименка Д. принесла свої результати — була створена так необхідна різниця в рахунку в 11 очок. Здавалось, що теперь необхідно лише втримати цю перевагу на протязі другої половини і резульатт визначено, проте все було не так просто.

Поступово команда Recup почала вирівнювати гру. Супротив в складі Хуліганів чинив, здавалось лише Піонт О., всіх інших стало непомітно на корті. Здавалось, що хлопці вже були впевнені в перемозі та перестали грати.

Цим скористались гравці Recup в останній десятихвилинці. Неймовірний перфоманс від бігмена команди Кнороза А. та декілька неймовірних влучань з периметру від Мартинова К. та Дзюби В. і Recup не тільки вирівняли рахунок на табло, але і знищили своїх суперників — 76:63, ще раз довівши, що в баскетболі розслаблятися необхідно лише після фінального сигналу судді про закінчення матчу.

MVP матчу: Кнороз А. (РЕ 26)