Результати чотирнадцятого ігрового тижня

Нарешті ми пережили тяжкий та цікавий 2020й! Настав час перейти в новий рік та з новими силами досягати поставленої мети. А-Ліга повертається в ефір!

25.01.2021
Amtorg — Діти Соломенщини | 95:79

Гра лідера в турнірній таблиці завжди викликає цікавість. Глядачам завжди хочеться побачити цікаву боротьбу з доволі титулованими гравцями. Не виключенням стала і гра Amtorga з молодими підопічними Артура Будагяна — командою Діти Соломенщини. Хочеться сказати, що гра молодих гравців завжди викликає інтерес, що відображається в кількості перегляду під час онлайн трансляцій на нашому ютуб-каналі.

Гра розпочалась з явним домінуванням Amtorg. Лідери робили свою справу — Кравченко Д. заробляв бали в актив своєї команди, домінував на «другому поверсі», а А.Козанчук роздава неймовірні передачі на своїх партнерів.

В команді Діти Соломенщини роль лідера взяв на себе О.Сергейко, який домінував майже у всіх статистичних показниках своєї команди. Необхідно відзначити якісний захист молодих гравців проти одного з лідерів всього чемпіонату по єефективності та підбиранням — А.Коваленко. Якісний захист дозволив стримати «нестримного» і це було дуже помітно під час гри.

Діти Соломенщини змогли виграти третю чверть, проте цього не вистачило для перемоги в матчі. Як результат — чергова перемога Amtorg з рахунком 95:79.

MVP матчу — Кравченко Д. (РЕ 31)

Bridges — Gravity | 83:85

Впевнені, що ця гра надовго запам’ятається як командам, що на той момент перебували на паркеті SVOI Arena, але і у всіх, хто переглядав матч у прямому ефірі. Це було неймовірно.

Гра розпочалась в доволі диномічному темпі. Гравці перевіряли захист один одного як з периметру, так і з проходами під кошик. В команді Bridges роль лідерів взяли на себе Руденко Д. та Сінченко К., в команді Gravity — розкрився Савичев Є.

Поступово, Gravity за рахунок короткої лавки запасних стали здавати свої позиції. Було помітно, що гравці просто не встигають переходити з наступу в захист. Цим користувались «голодні» Bridges. Різниця в рахунку поступово збільшувалась та досягала 14 балів на користь Мостів. Станом на старт закключної чверті Bridges мали в своєму активі різницю в 10 балів і, здавалось, що підсумок матчу вже відомий.

Проте, Gravity виявились не з числа «прохідних» колективів. В четвертій чверті ми побачили зовсім інший колектив, який поставив все на кон. Здавалось, що хлопці берегли себе саме для цього моменту. В свою чергу, Bridges навпаки перестали атакувати. Точніше — атакували, проте м’яч відмовлявся потрапляти в кошик навіть зі 100% позицій. Фінальним акордом стало влучання Савичева Є. з-за периметру за декілька секунд до кінця четвертої чверті, що вивело команду вперед на 2 бали.

Як підсумок — цікава гра та потрібна перемога команди Gravity — 83:85

MVP матчу — Савичев Є. (РЕ 34)

КНЕУ — Recup | 66:64

Гра на пульсі двох цікавих суперників, які показали неймовірну гру на паркеті та стали неймовірним завершенням тяжкого понеділка.

Якщо пригадувати хід матчу, то не можна сказати, що якась з команд показувала свою домінацію на паркеті. Так, звісно, були цікаві відрізки на протязі матчу у кожного з претендентів на перемогу, проте суперник нівілював це своїми активними діями для повернення паритету.

В команді КНЕУ роль лідера взяв на себе бігмен команди А.Вівдіч, якого було неможливо стримати під кошиком супреника. В команді Recup за сосбою повели новачок команди М.Бесчастний та центровий команди А.Кнороз.

Після другою чверті Recup перейшли в роль наздоганаяючого, проте перевага КНЕУ була доволі слабкою, що додавало емоцій у обох команд.

Здавалось, що Recup в цьому матчі не вистачило одного «свідого» гравця, і якщо б на паркеті з’явився основний плеймейккер команди О.Семенов, то підсумок матч убув би інший. Але КНЕУ вдалось втримати свою перевагу, що відобразилось на табло після фінального «гонгу» — 66:64.

MVP матчу — А.Вівдіч (РЕ 22)

26.01.2021
Пелікани — Kurband | 91:82

Вівторок розпочався з доволі цікавої гри між командамси Пелікани та Kurband. На грі в складі Пеліканів були відстуні два лідера команди, що свторювало підстави для прогнозування сенсаційної перемоги Kurband.

І наші передбачення були обгрунтованими, що відобразилось на грі. Молоді та досвідчені гравці Kurband з перших секунд взяли ініціативу в свою руки. З кожною хвилиною лідери команди, Куркович С. та компанія, тиснули на свого суперника не тільки кидками з-за триочкової лінії, але і проходами під кошик.

Супротив молодим гравцям намагався чинити бігмен команди Пелікани А.Литвинов. Цього хлопця було неможливо спинити в цей вечір. Проте одному йому було важко і це було помітно.

Здавалось, що перемога Kurband в руках, проте в заключній чверті щось пішло не такк. Здавалось, що вогонь в очах зник, а Пелікани ввікнули 5 передачу. Неймовірно поганий відрізок матчу Kurband показали в 4 чверті і бажана перемога перейшла суперникам — 91:82

MVP матчу — А.Литвинов (РЕ 40)

Reftors — Дай м’яч  | 93:90

Ця гра викикала неймовірний інтерес, оскільки на паркеті мав з’явитись відомий майстер слем-данку та ютуб-влогер О.Захаров.

З перших секунд роль лідера на паркеті взяли на себе Reftors. Дай М’яч стали відігравати роль наздоганяючого.

В складі Reftors команду за собою повів О.Доценко. У Олександра виходило майже все — класний відсоток з гри та вчасні передачі. Навіть технічним зауваженням встиг відзначитися 🙂

В складі команди Дай М’яч роль лідера взяли на себе О.Захаров та М.Котлярчик. Один домінував на «другому поверсі», інший — влючав з гри та роздавав передачі на своїх партнерів.

Проте бажаного виходу команди Дай М’яч вперед ми так і не побачили. До останніх секунд Reftors втримували свою перевагу, що і відобразилось на табло після заключноїх чверті — 93:90.

MVP матчу — О.Доценко (РЕ 21)

Parimatch Tech — Хулігани | 51:76

Якщо Parimatch Tech на момент старту цього матчу вже майже вратили будь-які теоретичні шанси потрапляння в стадію плей-офф, то для Хуліганів, які двекілька разів поступились в рамках групового етапу лише в декілька очок, кожна перемога є омріяним квитком потрапляння в стадію ігор на виліт. Обидві команди були налаштовані на перемогу, проте всі розуміли, що мотивації у фіолетових дещо більше.

Гра розпочалась під музику Parimatch Tech. Здавалось, Що Хулігани не можть знайти свою гру поки Parimatch Tech роблять все, що хочуть. Влучні триочкові від «жовтих» робили різницю в рахункку все більше, що додавало впевненості гравцям в жовтому. Вирівняти рахунок в матчі Хуліганам вдалось лише під кінець першої половини.

В цей час на паркеті в складі Parimatch Tech роль лідерів взяли на себе Кругліков М. та Дзигарь Р. Вся інша команда, здавалось, грала саме на лідерів. В складі Хуліганів за собою повели Рітц Ю. та Піонт О.

Повний провал в захисті та невдача в нападі Parimatch Tech в другій чверті стала лише початком «темної полоси» у жовтих. Хулігани ввікнулись та вже не віддавали гру своїм суперникам. Як наслідок — впевнена перемога Хуліганів з рахунком 51:76.