Результати п’ятнадцятого ігрового тижня

А-Ліга все ближче до стадії плей-офф. Кожний колектив намагається заробити бажані бали. Цей тиждень був цікавим.

1.02.2021
Bridges — Діти Соломенщини | 84:91

Обидві команди на протязі сезону показували непогану гру, проте у обох претендентів на перемогу в цьому матчі були провали, що призвели до доволі слабкої позиції в турнирній таблиці. Обом командам необхідна була перемога, а тому команди здаватися не хотіли до останньої секунди матчу.

З перших секунд команди не могли розібратися з роллю лідера в матчі, проте Мости виглядали дещо впевненішими. Такої денденції вистачило лише на першу чверть. З другого періоду ввікнулись молоді гравці Дітей Соломенщини. Здавалось, що Bridgers просто не були готові до такого натиску. Залишалось лише спостерігати як різниця в рахунку на користь Дітей Соломенщини збільшувалась на табло.

Саму гру можливо охарактеризувати як двобій Сінченко КК. та Сергейко О. Обидва лідери показали дуже круту гру, встигаючи на всіх позиціях на паркеті.

Мости зробили максимальний ривок в заключній чверті, проте цього не вистачило аби наздогнати своїх візаві, які зробили непоганий депозит в рахунку в другому та третьому періоду матчу. Як результат — перемога Дітей Соломенщини з рахунком 84:91

MVP матчу — Сергейко О. (РЕ29)

КНЕУ – Дай м’яч | 86:81

Неймовірна гра, яка не обіцяла дарувати жодних інтриг, проте перевершила очікування. Здавалось, що гра лідера турнирної таблиці та команди, яка лише намагається потрапити в стадію плей-офф виглядатиме як гра в один кошик, проте Дай М’яч дуже порадував глядачів та виккликав занепокоєння своїх суперників.

Гра розпочалась за дирежуванням КНЕУ. Поки дальні кидки у Дай М’яч не йшли, бігмени КНЕУ робили свою справу під кошиком. Тут не було рівних А.Вівдічу, який затовкував суперників масою та без вагань робив кидки з-під кошику.

Проте в другій чверті ввікнулась головна зброя Дай М’яч. За відсутності М.Салія роль лідерів взяли на себе Захаров О. та Котлярчик М. Перший домінував на другому поверсі та радував своїми данками, другий презентував свої снайперскі здібності. Після повернення в гру команди Дай М’яч ми стали свідками дуже цікавої гри рівних супреників, проте КНЕУ продовжили грати на вірну, а Дай М’яч ризикували. В цьому супротиві перемогу одержали КНЕУ — 86:81

MVP матчу — Вівдіч А. (РЕ 27)є

2.02.2021
Kurband — reCup | 68:88

Гра наповнена емоціями, технічними попередженнями та цікавими атаками з бокку обох команд.

На протязі всього матчу на паркеті домінували Recup. Kurband були вимушені обрати роль наздоганяючого.

В команді Kurband не пішов кидок у Ліщука О., Куркович С. показав, мабуть, найгірший матч в цьому сезону. Роль лідера жовтих в цьому матчі взяв на себе Фесенко П., який показав доволі приємний відсоток влучань з гри.

В свою чергу, Recup грали на результат з перших секунд. Семенов О. + Романенко В. робили свою справу на благо команди — один керував командою, інший працював на підбираннях та під кошиком.

Очікуваного ривка Kurband в останній чверті так і не сталось. Як наслідок — впевнена перемога Recup з рахунком 68:88

MVP матчу — Семенов О. (РЕ 29)

AMTORG — Gravity | 93:84

Gravity після підписання тренера в свій склад змінили свою гру та стали неприємно дивувати своїх суперників (пригадаємо лише перемогу над Мостами). В свою чергу, Amtorg, перебувають на своєму піку та виходять з першого місця в стадію плей-офф.

Гра розпочалась за домінуванням Amtorg. Дует лідерів Кравченко + Чумичов робили свою справу — підбирали та вражали кошик суперників. Перші три чверті так і пройшли під музику Amtorga.

Проте, Gravity не булиби Gravity, якби не ввімкнулись в останній чверті. Ця команда дійсно кайфує від того, що дивує усіх своєю п’ятою передачею в заключних чвертях. Савичев + Малахов пішли вабанкк. Проте трохи не вистачило і ми не змогли спостерігати інтригу за миті до фінального гонгу. Як результат — пермога Amtorg з рахунком 93:84

MVP матчу — Чумичов І. (РЕ34)

Хулігани — Пелікани | 75:65

Здавалось, що переможець в цій грі відомий ще до початку матчу. Проте гра пішла за іншим сценарієм.

Гра розпочалась за правилами Пеліканів. Основною зброєю став А.Литвинов. Цей хлопець не тільки робив результативні спроби кидкив в сторону кошику суперників, але і домінував на підбираннях, радував данками.

Хулігани ввімкнулись лише в другій чверті. Непогану гру показали Євдокименко Д. та Блізніченко А. завдяки точним дальнім спробам фіолетові не тільки вирівняли рахунок, але і вийшли вперед.

Після першої чверті Хулігани вже не втрачали бажання перемогти, оскільки їх участь в стадії плей-офф була під питанням, і перемога була життєвонеобхідною. Пелікани не змогли підпілаштуватись під агресивний стиль Хуліганів і як наслідок перемога Хуліганів з рахунком 75:65.