Четвертий ігровий тиждень Літнього Кубку А-Лігаʼ24: нові випробування та запекла боротьба на паркеті!

0 0
Read Time:1 Minute, 32 Second

27-28 травня 2024 року на майданчику СК “Svoi Arena” відбулися чергові матчі Літнього Кубку А-Лігаʼ24. Команди у Дивізіоні “А” та Дивізіоні Розвитку знову вийшли на паркет, даруючи глядачам захопливі ігри.

Інтер vs VIYAR+ (37:72)

Матч 27 травня між Інтером та VIYAR+ завершився переконливою перемогою VIYAR+ з рахунком 72:37. Команда VIYAR+ продемонструвала чудову оборону та злагоджені дії в нападі, що дозволило їм контролювати гру з перших хвилин. Лідером матчу став Андрій Чеховський, який здобув ключові очки для своєї команди.

White Men Can Crack vs Spirit (69:89)

Того ж дня, Spirit впевнено перемогли White Men Can Crack з рахунком 89:69. Spirit демонстрували агресивну гру в нападі та надійну оборону, що допомогло їм здобути важливу перемогу. Найрезультативнішим гравцем став Данило Варуха, який набрав 21 очко і допоміг своїй команді взяти гору.

White Men Can Crack 2 vs Spirit 2 (34:41)

28 травня команда Spirit 2 перемогла White Men Can Crack 2 з рахунком 41:34. Гра була дуже напруженою, обидві команди демонстрували рівний баскетбол, але Spirit 2 вдалося вирвати перемогу в останні хвилини матчу завдяки командній грі та ефективним діям у захисті.

City vs Хулігани (50:62)

У матчі між City та Хуліганами перемогу святкували Хулігани з рахунком 62:50. Олег Салтовець знову продемонстрував свою майстерність, зробивши 24 підбирання та набравши 16 очок, що стало вирішальним фактором у перемозі Хуліганів.

Шаблі vs Averina (74:66)

Останній матч тижня приніс перемогу команді Шаблі, які з рахунком 74:66 перемогли Averina. Цей матч був дуже рівним, але в останній чверті Шаблі зуміли зібратися та вирвати перемогу завдяки серії результативних атак.

Як завжди, ми висловлюємо подяку Збройним Силам України та всім волонтерам, які боронять нашу незалежність і дають можливість займатися спортом. Нагадуємо, що навіть невеликий внесок у підтримку ЗСУ наближає нас до перемоги!

Слідкуйте за подальшими матчами Літнього Кубку А-Лігаʼ24 та підтримуйте свої улюблені команди!