Результати заключних матчів Літнього Кубку А-Лігаʼ24

0 0
Read Time:2 Minute, 16 Second

26 серпня 2024 року на арені Svoi Arena у Києві відбулись заключні матчі Великого Літнього Кубку А-Лігаʼ24, де зустрілися дві пари: “Service-Master” та “Spirit” в грі за бронзу та «Шаблі» з «Хулігани» в фіналі.

Почнемо з гри за бронзу. Команди «Spirit» та «Service-Master» зійшлися у матчі, який став справжнім випробуванням для обох колективів.

Гра розпочалася з потужної атаки «Service-Master», які завдяки швидким переходам та точним кидкам зуміли завершити першу чверть з перевагою у 8 очок (25-17). Проте «Spirit» не залишився у боргу і вже в другій чверті відігрався, скоротивши відставання до двох пунктів перед великою перервою.

Ключовий момент матчу настав у четвертій чверті, де команда «Spirit» повністю домінувала, вигравши відрізок з рахунком 23-7. Вони майстерно скористалися своїми шансами на швидких відривах та другорядних можливостях, забивши 18 очок з швидких атак і 17 очок з повторних спроб. Саме ця гра на підбираннях і допомогла команді «Spirit» здобути важливу перевагу.

Лідерами на майданчику стали Дмитро Ігнатушкін, який набрав 23 очки та здійснив 9 підбирань, та Андрій Грищенко, що додав 19 очок і став надійною підтримкою у нападі. Команда «Service-Master» не змогла відповісти тією ж агресією, зокрема через невдалу гру в трисекундній зоні та втому основних гравців, які майже не отримували відпочинку протягом усього матчу.

Підсумковий рахунок 80-64 на користь «Spirit» зафіксував їхню перемогу та здобуття бронзових нагород. Втім, попри поразку, «Service-Master» продемонстрував стійкість та характер, і їхній внесок у драматичний баскетбольний вечір залишиться у пам’яті вболівальників.

Тепер щодо фіналу. Матч, який обіцяв бути гарячим, не розчарував: обидві команди зійшлися у напруженій боротьбі за трофей.

Із самого початку гри «Шаблі» продемонстрували агресивний захист та влучність у атаці, утримуючи невелику перевагу до кінця першої чверті. Втім, «Хулігани» швидко взяли контроль у свої руки, домінуючи в другій половині матчу завдяки потужній грі Володимира Гамова та Олега Салтовця.

Гамов став справжнім героєм зустрічі, набравши 30 очок та зібравши 11 підбирань, тоді як Салтовець, демонструючи вражаючий відсоток влучань із гри (66,7%), здобув 25 очок та 21 підбирання. Їхній дует на підбираннях дозволив «Хуліганам» домінувати в трисекундній зоні, заробивши 54 очки «з фарби» проти лише 24 у «Шаблів».

Ключовим моментом став останній відрізок матчу, де «Хулігани» провели блискучу чверть, вигравши її з рахунком 22-9. «Шаблі», попри зусилля Романа Серка та Кирила Сінченка, не змогли відновити свій темп гри, дозволивши суперникам відірватися на 16 очок.

Загальний рахунок 89-73 на користь «Хуліганів» підкреслив силу та вміння команди скористатися своїми шансами. Боротьба на підбираннях (57 проти 38) та ефективна реалізація штрафних кидків (75% у «Хуліганів» проти 69,2% у «Шаблів») стали вирішальними факторами перемоги.

Цей фінал Великого Літнього Кубку А-Ліга 2024 запам’ятається не тільки яскравою грою, але й демонстрацією командного духу та прагнення до перемоги, що властиве справжнім чемпіонам.