Шаблі vs SPIRIT

vs

Recap

30 липня 2024 року на арені Svoi Arena у Києві відбувся матч Дивізіону «А» Літнього Кубку Відкритого чемпіонату м. Київ з баскетболу «А-Ліга», в якому команда «Шаблі» здобула переконливу перемогу над «Spirit» з рахунком 99-73.

Гра розпочалася з домінування «Шаблів», які впевнено виграли першу чверть 20-12, завдяки агресивному захисту та точним атакам. Команда продовжила нарощувати перевагу у другій чверті, яку вони виграли з рахунком 24-9, фактично закладаючи фундамент для своєї перемоги.

Ключову роль у матчі зіграв Кирило Сінченко, який набрав 32 очки з високою ефективністю (66,7% реалізації кидків з гри) та став найрезультативнішим гравцем зустрічі. Його партнер по команді, Роман Серко, також показав чудову гру, здобувши 23 очки і зробивши 15 підбирань, що значно вплинуло на результат матчу. «Шаблі» показали сильну гру в трисекундній зоні, набравши 54 очки проти 42 у «Spirit».

Команда «Spirit» намагалася повернутися в гру, особливо у третій та четвертій чвертях, де показала майже рівну боротьбу (27-26 та 28-26 відповідно). Лідером у складі «Spirit» став Андрій Гостіщев з 17 очками та 5 підбираннями, проте загальної командної ефективності було недостатньо для перемоги.

«Шаблі» показали кращу гру на підбираннях, взявши 68 підбирань проти 50 у суперників, і значно переважали у другому темпі, здобувши 31 очко після повторних спроб. Зрештою, впевнена гра «Шаблів» протягом усього матчу забезпечила їм важливу перемогу в Літньому Кубку А-Ліги.

Цей матч став черговим доказом зростання рівня команд у Дивізіоні «А» та обіцянкою ще більш інтригуючих ігор у майбутньому.