103 - 90
Повний час матчу

Результаты события

«Шаблі» — «Bulldogs» | 103 : 90
В цьому сезоні одразу дві команди, які вже приймали участь в наших змаганнях повернулись на паркет «А-Ліги» після перерви. І це дійсно приємно.
Цей матч можна охарактеризувати як матч двох лідерів своїх колективів — Олександра Петренка (Bulldogs) та Максима Лук`янова (Шаблі), які паралельно з А-Лігою приймають участь в Вищій Лізі Чемпіонату України. Цього протистояння чекали, і ці очікування виправдлались. Дійсно крута «заруба» вийшла. Команди грали на лідерів, а вони діяли.
Перший данк в цьому сезоні, доречі, став можливим як раз завдяки Олександру Петрову. Ми дуже полюбляємо такі моменти!
Сама гра виглядала рівною за своєю силою. Не дивлячись на це Шаблі збирали позитивні показники різниці в трьох перших чвертях. Остання десятихвилинка залишилась за Bulldogs, але цього не вистачилос для того, аби святкувати перемогу в підсумку. Як результат — перемога команди Максима Лук`янова 103:90.
Лідером в команді Шаблі очікувано став Максим Лук`янов з показником в 36 очок та рейтинг ефективності 47 за 34 хвилини на паркеті. В складі Bulldogs рівних не було Олександру Петрову, який за 40 хвилин на паркеті заробив для своєї команди 45 очок (рейтинг ефективності — 49)
Огляд матчу: в процесі
Технічний запис матчу: в процесі«Шаблі» — «Bulldogs» | 103 : 90
Технічний запис матчу: в процесі

Деталі

Дата Час Ліга Сезон
24.01.2023 20:10 А-Ліга 2022-2023 (2й етап)

Корт

SVOI ARENA
Вацлава Гавела бульвар, Перемога, Відрадний, Солом’янський район, Київ, 03165, Україна