Шаблі vs ХУЛІГАНИ (ФІНАЛ ВЕЛИКОГО ЛІТНЬОГО КУБКУʼ24)

vs

Recap

Шаблі vs Хулігани: Епічний Фінал Великого Літнього Кубку А-Ліга 2024

26 серпня 2024 року на арені Svoi Arena у Києві відбувся фінал Великого Літнього Кубку А-Ліга, де зустрілися дві амбітні команди — «Шаблі» та «Хулігани». Матч, який обіцяв бути гарячим, не розчарував: обидві команди зійшлися у напруженій боротьбі за трофей.

Із самого початку гри «Шаблі» продемонстрували агресивний захист та влучність у атаці, утримуючи невелику перевагу до кінця першої чверті. Втім, «Хулігани» швидко взяли контроль у свої руки, домінуючи в другій половині матчу завдяки потужній грі Володимира Гамова та Олега Салтовця.

Гамов став справжнім героєм зустрічі, набравши 30 очок та зібравши 11 підбирань, тоді як Салтовець, демонструючи вражаючий відсоток влучань із гри (66,7%), здобув 25 очок та 21 підбирання. Їхній дует на підбираннях дозволив «Хуліганам» домінувати в трисекундній зоні, заробивши 54 очки «з фарби» проти лише 24 у «Шаблів».

Ключовим моментом став останній відрізок матчу, де «Хулігани» провели блискучу чверть, вигравши її з рахунком 22-9. «Шаблі», попри зусилля Романа Серка та Кирила Сінченка, не змогли відновити свій темп гри, дозволивши суперникам відірватися на 16 очок.

Загальний рахунок 89-73 на користь «Хуліганів» підкреслив силу та вміння команди скористатися своїми шансами. Боротьба на підбираннях (57 проти 38) та ефективна реалізація штрафних кидків (75% у «Хуліганів» проти 69,2% у «Шаблів») стали вирішальними факторами перемоги.

Цей фінал Великого Літнього Кубку А-Ліга 2024 запам’ятається не тільки яскравою грою, але й демонстрацією командного духу та прагнення до перемоги, що властиве справжнім чемпіонам.