SPIRIT vs SERVICE-MASTER (ГРА ЗА ІІІ МІСЦЕ)

vs

Recap

Вечір 26 серпня 2024 року на арені «Свої» у Києві подарував глядачам не лише фінальне протистояння за титул, але й запеклу боротьбу за бронзові медалі.

Команди «Spirit» та «Service-Master» зійшлися у матчі, який став справжнім випробуванням для обох колективів.

Гра розпочалася з потужної атаки «Service-Master», які завдяки швидким переходам та точним кидкам зуміли завершити першу чверть з перевагою у 8 очок (25-17). Проте «Spirit» не залишився у боргу і вже в другій чверті відігрався, скоротивши відставання до двох пунктів перед великою перервою.

Ключовий момент матчу настав у четвертій чверті, де команда «Spirit» повністю домінувала, вигравши відрізок з рахунком 23-7. Вони майстерно скористалися своїми шансами на швидких відривах та другорядних можливостях, забивши 18 очок з швидких атак і 17 очок з повторних спроб. Саме ця гра на підбираннях і допомогла команді «Spirit» здобути важливу перевагу.

Лідерами на майданчику стали Дмитро Ігнатушкін, який набрав 23 очки та здійснив 9 підбирань, та Андрій Грищенко, що додав 19 очок і став надійною підтримкою у нападі. Команда «Service-Master» не змогла відповісти тією ж агресією, зокрема через невдалу гру в трисекундній зоні та втому основних гравців, які майже не отримували відпочинку протягом усього матчу.

Підсумковий рахунок 80-64 на користь «Spirit» зафіксував їхню перемогу та здобуття бронзових нагород. Втім, попри поразку, «Service-Master» продемонстрував стійкість та характер, і їхній внесок у драматичний баскетбольний вечір залишиться у пам’яті вболівальників.