Connect with us

А-Ліга. 2019

Результати понеділка (28 січня)

Наш чемпіонат набирає обертів і вже всі колективи встигли вийти на паркет СК «Економіст». В понеделіок традиційно для А-Ліги вийшли чергові пари супротивників для визначення сильніших.

Першими на паркете зявились новички Ліги — команда «Акули» та «UCBC Agape».

Команда Акули була сформована с представників різних команд, та окремих гравців, які не змогли знайти для себе команду. Більшість з них зустрілися та познайомились один з одним за 20 хвилин до матчу. Саме тому чекати на зіграний колектив не приходилось. В той же час у складі команди заявлено достатньо досвічених гравців, які можуть виявитись сюрпризом для суперника.

С перших секунд команда Agape скористалася тим, що суперники не зіграні та пішла у наступ, мяч хорошо рухався в атаці, та летів у кільце. У Акул гра не пішла, середні відмовлялися потрапляти у кільце, а передачі частіше не долітали до своїх адресатів.

Лише після першого тайму Акули змогли знайти ключ до суперників та вирівняли гру. Але провал першого періоду та мінімальний провал в наступних призвели до впевненої перемоги UCBC Agape з рахунком 89:72

Найкращим у складі «Акул» став Максим Сичьов, який встиг відмітитися 15 балами, 11 підбирання, 3 передачі та 2 перехоплення. РЕ19

У складі «UCBC Agape» найефективнішим став Дмитро Буданко, який заробив в актив свого колективу 23 бали, 3 підбирання, 1 передача, 3 перехоплення. РЕ19

Статистичний протокол матчу: FIBA Box Score AGA vs SHA 28 января

Технічний запис гри

Другими на корт вийшли команди ARD та Хулігани.

Хулігани — новички Ліги, які були сформовані на базі гравців «Шахтарі». ARD, в свою чергу, знайомий колектив, який усилився новими гравцями. Гра обіцяла бути цікавою.

Гру добре розпочали ARD. Дуже активна гра під кільцем за участі Анатолія Всевдича приносила бали майже кожної атаки команди. Хулігани в свою чергу не могли знайти один одного на корті. Дуже часті свтрати мяча приводили до того, що команда просто не мала можливості кинути мяч в сторону кошика суперника. Добре в ігру війшов Ден Котковський, який минулого сезону здобув середро Ліги у складі команди «Маріам».

Аналізуючи статистичні дані команд після матчу, можливо підсумувати, що дальних влучань Хуліганів не вистапчило для того, щоб переважити добрій процент влучань середніх та кількість підбирань командли ARD. Як результат — перемога команди ARD з рахунком 58:80

Найкращим в команді Хулігани став Ден Котковський який заробив в актив своєї команди 24 бали, 11 підбирань, 2 передачі, 2 перехоплення, 3 блок-шоти. РЕ27

В складі ARD найефективнішим став Анатолій Всевдич. Індивідуальний результат гравця 29 бали, 14 підбирання, 3 передачі, 1 перехоплення. РЕ27

Статистичний протокол матчу: FIBA Box Score ХУЛ vs ARD 28 января