Результати 14 жовтня 2019 року

В День захисника України, 14 жовтня, в Києві відбулись чергові матчі вже третього сезону А-Ліги. Традиційно команди приймав один з найкращих майданчиків столиці – Спорткомплекс «Економіст». Цього дня в боротьбу мали вийти наступні пари: «Hydra» проти «Кроты», а також «Шахтарі» проти «Хуліганів».

Стартували в цей святковий день новачки Ліги – команди «Hydra» та «Кроты». Неймовірно цікаво спостерігати за командами, які лише розпочинають свій шлях в аматорських змаганнях. Кожний гравець відчуває на таких іграх велику відповідальність, а кожна помилка викликає незадовільне ставлення в першу чергу у самого гравця, а не у команди. Зосередженість на результаті та відсутність ризикованих дій як в атаці, так і в захисті – так можливо описати гру цих суперників.

Гра розпочалась в рівному режимі, обидві команди грали рівно, час від часу закидаючи м’яч в кошик суперників. В середині першої чверті Hydra «просіла» в захисті, та надала суперників забагато можливостей для отримання легких очок. Отримавши перевагу в 7 очок «Кроты» стали почуватись більш вільно, а гравці в зеленому стали наздоганяючими.

З кожною чвертю «Кроты» нарощували свою перевагу. Друга половина взагалі виявилась провальною для «Hydra» – м’яч просто відмовлявся летіти у кошик, що в решті решт взагалі зупинило атаку «Hydra».

Як результат – впевнена перемога «Кротів» з рахунком 26:51

Найефективнішим в складі «Hydra» виявився Ігор Бойко (РЕ 6)

В команді «Кроты» найефективнішим виявився Іван Бойченко (РЕ 21)

Другими на корт «Економіста» вийшли команди «Шахтарі» та «Хулігани».

Враховуючи, що команда «Хулігани» була побудована на основі гравців команди «Шахтарі» було дійсно цікаво спостерігати за суперниками, які плюс-мінус розуміли одне одного та знали найсильніший сторони один одного. В якості тренера в цій грі дебютував Олександр Моісєєв, а в складі «Шахтарів» Юрій Поляков, який мав підсилити гру команди під кошиком.

Гра розпочалась рівно, проте «Хулігани» більш точно атакували кошик суперника. Дуже добре увійшов в гру Ігор Чумичов (Хулігани), який дуже допомагав як під кошиком, так і встигав влучати з-за периметру. В складі «Шахтарів» лідеру Євгенію Свириденко дуже допоміг новачок команди – Юрій Поляков, який чинив опір всім біг-менам команди суперників, проте не встигав після цього захищати від «другого шансу». В третій чверті, після зміни кошиків, Шахтарі показали зуби та встигли здивувати суперника, «зачинивши» майже всі позиції для атаки, та, навіть, виграли третю чверть з рахунком 13:12. Проте цього виявилось недостатньо для повернення інтриги.

Відповідно до малюнку гри, Хулігани перемогли своїх суперників на всіх позиціях, проте на наш погляд істотну роль зіграли підбирання (31 проти 52 на користь Хуліганів) та очки «другого шансу» (0 проти 12 на користь Хуліганів).

По закінченню матчу перемогу святкували Хулігани з рахунком 44:71.

Найефективнішим в складі «Шахтарів» виявився Юрій Поляков (РЕ12)

В складі «Хуліганів» рівних по ефективності не було Ігорю Чумичову (РЕ32)