Connect with us

Результати 18.11.2019

Цього понеділка, команди-учасники А-Ліги’19-20 в черговий раз вийшли на паркет СК Економіст задля виявлення сильніших та підготовки своїх гравців до стадії плей-офф, яка до речі передбачає вихід лише 4 сильніших за підсумками групи. Інші команди матимуть змогу піднятись в рейтингу за результатами додаткових очних ігор.

Хулігани – Бульдоги & ARD

Баскетбольний вечір розпочали лідери сезону, команди, що претендують на медалі – Хулігани та Бульдоги & ARD. Ця гра для обох команд виявилась доволі важливою, оскільки впливала на визначення лідеру групового етапу. З перших секунд гравці команди Хулігани взяли ініціативу в свої руки, в той час, коли Бульдоги & ARD виглядали розгубленими, а їх атаки не завершувалися результативно. До речі, на відкриття рахунку, Бульдогам знадобилось більше 6 хвилин ігрового часу.

На протязі всього матчу Хулігани тримали оборону, за безпечну дистанцію відповідали А.Коваленко та І.Чумичов. В свою чергу, в Бульдогах теж знайшовся лідер, який виконує цю роль майже в кожному матчі цього сезону (А.Вівдіч), який запізнившись на перші хвилини намагався виправити ситуацію після провалу в першій чверті матчу.

Друга половина заключної чверті зустрічі «цукерка» цього матчу. Продумані атаки Бульдогів, та безвідповідальні втрати Хуліганів. Саме це призвело до того, що Бульдоги вирвали перемогу під носом Хуліганів, залишивши їх в доволі пригніченому настрої після такого фіналу.

Підсумок матчу – 66 : 71 на користь команди Бульдоги & ARD

Найефективнішим в складі Хуліганів виявився А.Коваленко (РЕ 29)

Найефективнішим в складі Бульдоги & ARD став А.Вівдіч (РЕ 18)

Акули – Шахтарі

Другими на паркет цього вечора вийшли команди Шахтарі та Акули, які також є реальними претендентами для виходу в стадію плей-офф. Шахтарі по ходу сезону лише нарощують свої м’язи та впевненість. В свою чергу, Акули стали втрачати своїх бійців, що вплинуло і на результат команди.

Гра розпочалась доволі рівно. Як і передбачалось Акули зробили наголос на швидких переходах від захисту та атаках з-за периметру. Шахтарі на досвіді намагались грати більше під кошиком, витягуючи суперника на здійснення порушень правил.

Після зміни кошиків в другій половині матчу, Акули знизили свій темп через фоли, які були зароблені по ходу матчу, та короткий ростер на цю гру. В свою чергу, Шахтарі продовжували тиск під кошиком, що приносило свої результати. Різниця в остаточній чверті досягнула 14 балів і всі намагання Акул повернути паритет в матчі не знайшли практичної реалізації.

Як підсумок – 79 : 87 на користь Шахтарів.

Найефективнішим в складі Акул став П.Фесенко (РЕ 21)

Лідером в складі Шахтарів став Ю.Поляков (РЕ 27)