Результати 9.12.2019

9 грудня 2019 року був заплавнований перший півфінал А-Ліги сезону 2019-2020 року (1 етап). Тобто ми підходимо до найікавішого. Відтепер кожна гра вирішальна, а тому емоії зашкалюють, результати стають непердбачуваними, а моменти красивішими. Цього вечора на паркет мали вийти команди, які зайняли 1 та 4 місе за підсумками групового етапу – “Бульдоги & ARD” та “Шахтарі” відповідно.
Окрім цього, цього вечора було запланова також проведення чергового матчу “малого фіналу” за 5-7 місце – “Акули” та “Hydra”. Проте не все сталося як вбачалося 🙁

“Бульдоги & ARD” та “Шахтарі”
Перший півфінал сезону. Як же багато в цьому змісту та суті цього матчу. Достатньо рівні суперники, які подарували на протязу групового етапу неймовірний матч з неймовірною кінцівкою та першою сенсацією. Шахтарі стали єдиним колективом, хто зміг знайти шлях до перемоги в обхід Вівдіча та компанії. На цей матч обидві команди мали серьйозні плани та не планували поступатися жодною хвилиною перебування на паркеті.
Матч розпочався в режимі гойдалок. Декілька разів команди омінались правом виступати номінальним лідером? проте різниця була не суттєвою. З другої чверті активніше на паркеті стали проявляти себе гравці “Бульдогів”, що потупово призвело до різниці в 20 очок. Добре в гру ввійшли лідер команди Вівдіч А. та його одноклубник Сколкін І. Супротив на той момент становив лише Ю.Поляков з команди Шахтарі, який встигав на всіх позиціях. Нажаль на той момент підтримки від команди він не отримав.
Коли Шахтарі все-ж таки помітили суттєву перевагу суперників, вони почали більш активніше проявляти себе під кошиком та сміливіше атакувати з середньої дистанції. Доречі, саме в показниках середнього кидка та штрафних кидків “помаранчеві” перемогли свого суперника.
Дуже цікаво було спостерігати неймовірний ривок Шахтарів, коли доля матчу несподівано вирішувалась на останніх секундах матчу. Силі волі Шахтарям в цьому матчі вистачало. Проте, “холодна” голова тренера Бульдогів та досвід гравців не дозволили суперникам перевести матч в овертайм.

Як наслідок – неймовірно цікавий матч та важка перемога команди “Бульдоги & ARD” з рахунком 76 : 73, які стають першим фіналістом сезону.
Найкращим в складі “Шахтарів” став Ю.Поляков (РЕ 28)
Найефективнішим в складі “Бульдоги & ARD” став Є.Ананко (РЕ 20)

Другий матч мав відбутись між командами, які зайняли 5-7 місце за підсумками групового етапу – Акули та Hydra, проте в другій команді виявилось занадто мало гравців для повноцінного старту матчу і тому Акули отримують технічну перемогу з рахунком 20 : 0