Connect with us

А-Ліга. 19-20 (2 етап)

Результати матчів 21 січня

У вівторок, 21 січня, взяв старт другий етап Відкритого чемпіонату м.Київ з баскетболу серед чоловічих команд «А-Ліга». Нові учасники, сучасний баскетбольний майданчик, добрі партнери та неймовірне бажання зробити якісний спортивний захід — все це є А-Ліга’19-20 (2й етап). Цього разу в чемпіонаті приймає участь 8 колективів, більшість з яких є новачками і ми дуже раді, що наша сім’я зростає.

То-ж, цього вечора відбулись дебютні ігри між новачками KurBand та NRG, а також минулорічними учасниками — Хуліганами та Кротами.

KurBand — NRG

Гра обіцяла бути дуже цікавою, оскільки обидві команди, що відкривали наш чемпіонат, мали довести свої амбіції на старті чемпіонату, оскільки для інших учасників змагань назви цих команд ні про що не говорили. Проте чекати на зміну рахунку на табло прийшлось чекати близько 3 хвилин. Здавалось, що команди не могли «зрозуміти» нові кошики в «Svoi Basketball Hall»: м’яч відмовлявся потрапляти в пункт призначення навіть з найвигідніших позицій. Свою роль також відіграла грав в захисті у обох команд.
Після доволі нудного початку в плані результативності, команди врешті-решт знайшли підхід, та м’яч став слухатись гравців. Відкрили рахунок гравці KurBand, забивши з-під кошику. Відповідь від NRG надійшла одразу-ж. Після цього гра стала нагадувати спринт двох сильних бігунів, де обидві команди атакували швидко та влучно, проте KurBand завжди був на пару очок попереду свого візаві. Добре в гру увійшов капітан С.Куркович, який атакував з дуже непоганим відсотком як з середньої дистанції, так і з дальної. В першій половині компанію Сергію склав партнер по команді О.Ліщук, який допоміг KurBand декількома влучними та необхідними на той момент дальніми.
Після зміни кошиків NRG вирішили не плутатися ззаду та зробили ривок, зробивши ставку на гру з-під кошика. Це було вірне рішення, яке одразу-ж почало приносити свої дивіденди. Вже в першій половині третьої чверті NRG вирвали перевагу в рахунку, та почали давити на суперника. Основною ударною силою в складі NRG стали М.Санон та Б.Лазука, які дуже впевнено почували себе під кошиком як на своїй половині, так і на половині суперника.
KurBand не змогли в достатній мірі протистояти такому напору «великих» NRG, що відобразилось в підсумку матчу, в якому перемогу святкували хлопці з NRG з рахунком 73:84.

Найефективнішим в складі KurBand виявився капітан команди С.Куркович (РЕ24)
В складі переможців більше інших своїй команді допоміг С.Підопригора (РЕ24)

Огляд матчу:
Технічний запис матчу:

Хулігани — Кроти

Матч за участі минулорічних чемпіонів апріорі не може бути нецікавим. Всім суперникам дуже цікаво було дізнатись оновлений склад команди, подивитись на гру чемпіонів. В свою чергу, Кроти також викликали неабиякий інтерес: команда, яка минулого туру показала дуже сильний прогрес, цього року запросила до команди трьох нових гравців (два з яких гравці Маріам), які мають внести свіжий погляд на гру в атаці та захисті.
З перших хвилин матчу чинні чемпіони взяли гру в свої руки. Добре в гру увійшов Д.Євдокименко. Після цього до нього підключились М.Сичев та В.Бережний (новачок команди). Супротив Хуліганам чинили І.Бойченко та С.Пузирей, які добре атакували з середньої та дальної дистанції.
Від чверті до чверті Хулігани все більше віддалялися від своїх суперників. Не дивлячись на однакову кількість втрат м’яча в обох команд, основними чинниками, які вплинули на відставання Кротів були дуже низький відсоток влучань та низка активність на підбираннях. Прикрасою матчу став перший данк сезону від В.Бережного.
Нажаль, Кроти на даний момент ще не встигли напрацювати командні взаємодії в оновленому складі, що і відобразилось на підсумковому рахунку на табло — 81:40 на користь Хуліганів.

В складі Кротів найефективнішим виявились І.Бойченко та С.Пузирей (РЕ9)
В складі переможців найефективнішими на паркеті стали В.Бережний та С.Павчук (РЕ27)