Connect with us

А-Ліга. 19-20 (2 етап)

Результати матчів 28.01.2020

28 січня відбулись заключні ігри першого туру другого етапу Відкритого чемпіонату м.Київ по баскетболу серед чоловічих команд «А-Ліга» сезону 2019-2020 р. Традиційно команди приймав сучасний баскетбольний хаб Svoi Basketball Hall (вул.Гавела, 26). Цього вечора ми змогли познайомитись з усіма учасниками першості? А команди — зробіити відповідні висновки щодо суперників задля майбутніх баталій.

Bridges — Шабля-2
Два новачка нашого чемпінату були загадкою для всіх суперників. Команди вийшли на корт з різним настроєм: якщо Мости вигнлядали біль розслабленими та у доброму гуморі, то гравці Шабля-2 бульш зусереджені на грі та на супернику.
З перших хвилин матчу Мости заволоділи ініціативою та нав’язали свою швидку гру супернику. Враховуючи коротку лавку Шаблі, їм було важко пристосовуватись до швибкого переходу від нападу в захист, що відображалось на постійному тиску з боку Мостів.
В складі Мостів дуже гарно в гру ввішли А.Криворучко та капітан О.Гуцул, які тисли на супреника з середньої дистанції, та розривали захист проходом під кошик. В свою чергу, під кошиком в нападі зі сторони Шаблі домінував А.Павліченко, який показав неймовірне бажання перемогти. Але, нажаль, швидкість перемогла цього разу позиційний напад. Перемогу святкували Bridges з рахунком 81:50.
В складі Шабля-2 найефективнішим виявився А.Павліченко (РЕ 17)
В складі Bridges більше інших допоміг команді А.Криворучко (РЕ25)
Технічний запис:
Огляд матчу:
Умелый Ткач — Перці з Чилі
Новачок проти срібного призера. Дуже цікава пара виявилась, але по порядку.
Ткач хоч і після ребрендінгу, але все-ж таки залишается найнепердбачуванішою командою наших змагань. Хлопці ледь-ледь зібралися на гру на останніх хви линах до початку шгри. І в підсумку грали в п’ятьох весь матч.
В свою чергу Перці з’явились на корті всім складом та настроєні були дати відлсіч досвідченому супернику.
Проте старт виявився дуже цікавим. Швидкі та укомплектовані Перці просто не могли відчути кошик суперника. Що казати, якщо за перші 5 хвилин матчу команда змогла ледь-ледь відкрити матч 2 очками. В свою чергу, Ткач налагав під кошиком і А.Вівдіч робив свою чорну справу. Цого разу йому склав компанію О.Білоус, який встигав як під кошиком супреника, так і захисті не даючи другого шансу супренику.
Перша відносно рівна за силою половина матчу змінилась провалом для Перців в третій чверті (31:10). Здавалось, що така гра приречена на відключення від трансляції за відстуності інтриги, проте В.Романенко та М.Неверя вирішили не опускати руки.
Неймовірна гра цієй пари призвела до перемоги Перців в заключній чверті з рахунком 8:20, проте такого ривку не вистачило, щоб наздогнати суперника.
Умелый Ткач перемагає з рахунком 65:54.
Найефективнішим в складі Перців з Чилі став М.Невечеря (РЕ17)
В складі Умелый Ткач більше інших допоміг О.Білоус (РЕ 29)