Результати 09 червня

В вівторок, 9 червня, СК “Svoi Basketball Hall” нарешті відкрив свої двері для команд А-Ліги після послаблення карантинних заходів, повязаних з пандемією короновірусу в Україні. Гравці, які за більше ніж 2 місяці дуже скучили за своєю улюбленою грою з радістю повернулись на сучасний корт.

Kurband – Умілий Ткач

Першими на корт вийшли команди Kurband та Умілий Ткач – команди з різним стилем гри. Більш досвідчені Ткачі з’явились на корті без одного зі своїх лідерів – А.Вівдіча, який “рішає” під кошиком в кожному матчі, що дуже потішило швидких та молодих суперників – Kurband.
Гра розпочалась “під музику” Kurband. У хлопців в жовто-помаранчевому виходило майже все. Дуже класно в гру ввійшов один з лідерів – О.Ліщук, в якого “пішов” дальній кидок (7 вдалих спроб з 12 за матч). Крім того, в команду добре “влився” новачок команди – М.Мулик, який безстрашно проходив під кошик суперника та робив багато “чорнової” роботи команди. Умілий Ткач в свою чергу явно не встигав за темпом більш молодих суперників, що відображалось на кількості неспортивних фолів через зрив швидких атак. Доречі, перебір зазначених зауважень призвело до того, що капітана Ткачів (Д.Колесник) біло вилучено з матчу вже в другій чверті.
Не дивлячись на це, Уміли Ткач зміг зібьратись на пристосуватись до гри суперника. Команда стала довше атакувати кільце суперника задля набрання сил для захисту. Така стратегія почала приносити свої плоди вже в другій чверті. Після цього, Умілий Ткач з кожною наступною чвертю став потрохи відділятися від свого супреника. Дуже допоміг під кошиком О.Білоус та С.Кузнєцов, які на двох набрали 27 підбирання

Підсумковий рахунок, 71:89 на користь Умілий Ткач.
Найефективнішим в складі Kurband виявився М.Мулик (РЕ28)
Найефективнішим в складі Умілий Ткач став О.Білоус (РЕ35)

Шабля-2 – Хулігани

Другими на корт вийшли Хулігани та Шабля-2. На даний час Шабля-2 не мають перемог в своєму активі, а тому мотивація в хлопців добра. до того ж команда раніше інших повернулась до тренувального процесу. В свою чергу, Хулігани на деякий час втратили 2 гравців через травми. Проте до Хуліганів повернувся В.Бережний, чиї атаки стали справжнім подарунком для глядачів Ліги на старті сезону.
Гра розпочалась на великих швидкостях і хоча Хулігани взяли добрий темп в реалізації своїх кидків, гравці Шаблі-2 декілька разів “тушили” пожар своїми влучними дальними. В складі Шаблі-2 добре ввійшов в гру В.Семенов, який задавав темп своїм одноклубникам доброю реалізацію кидків з середньої дистанції. В складі Хуліганів “двіж” робили два великих – І.Чумичов та В.Бережний, які за підсумками гри набрали 65 очок ефективності на двох (всього у команди 114 очок).

Різниця в рівні досвіду стала основним чинником доволі легкої перемоги Хуліганів з рахунком 57:90.
Наефективнішим в складі Шабля-2 став В.Семенов (РЕ10)
В складі Хуліганів найефективнішим став В.Бережний (РЕ34)