Результати 16.06

У вівторок, 16 червня, в спорткомплексі нового покоління Svoi Basketball Hall пройшли заключні матчі 5го туру групового етапу Відкритого чемпіонату з баскетболу м.Київ серед чоловічих команд А-Ліга’19-20 (2й етап). Цього вечора на паркет вийшли команди, які ще не встигли показати себе після 3 місячного карантину.

Кроти – NRG

Лідер сезону (NRG) не дивлячись на паузу в змаганнях був серйозно налаштований на підтвердження свого статусу за заробляння очок в свій актив. Кроти, в свою чергу, мали як умога краще підготуватись до наступних суперників – сусідів по турнирній таблиці, а тому ця гра мала стати більше тренувальним майданчиком для відпрацювання взаємодій.
Гра розпочалась доволі мляво. Не дивлячись на швидкий перехід від захисту в напад обох команд, результативність таких атак бажала бути кращою – перша половина стартового періоду закінчилась з рахунком 5:4 на користь Кротів. Після цього NRG пригадали свою результативність та серьйозно перейшли в наступ. Гра перейшла в гру майже в одне кільце: NRG влучали часто, а Кроти не могли зупинити таку активність суперника.
Різниця в класі призвела до того, що Кроти програли кожну чіерть гри в два і більше разів свому супернику. Як підсумок NRG перетинають показник в “100” балів на табло та перемагають з рахунком 36:101.

Найефективнішим в складі Кротів став С.Пузирей (РЕ6)
В складі NRG добру гру показав М.Санон (РЕ23)

Перці з Чилі – Bridges

Цікава пара сусідів по турнирній таблиці. У обох команд були і підьйоми и спади, а беручи до уваги ще і вплив карантинних обмежень… гра обіцяла бути цікавою та непербачуваною. Нажаль, з температурою гри не справилась навіть система кондлиціонування, що призвело до декількох падінь гравців через слизьку підлогу.
Bridges скористались останнім шансом дозаявки гравців та взяли в свій склад К.Сінченко, який минулого сезону відіграв в складі команди Першої Ліги Чемпіонату України “НУФВСУ”. Перці також доукомлектувались гравцями “Шахтарів” минулих сезонів – В.Черняєвим та А.Куніца.
Гра розпочалась рівно, команди переймали ініціативу один у одного, проте підсумок першої чверті показав рівний результат. Проте друга чверть пройшла “під музику” Мостів, які зробили декілька важливих підбирань та натисли на суперника під кошиком. Така гра принесла добрі плоди, а результат на табло перед великою перервою показав перевагу Bridges в 5 балів.
Друга половина пройшла діаметрально протилежною для команд. Перці з Чилі активно стали “збивати” атаки суперника своїми перехопленнями. Не дивлячись на більш продуктивну роботу Мостів під двома кошиками на підбираннях, їх втрати, яких за підсумками матчів набралось аж 30, призвели до того, що Перці з Чилі перейняли ініціативу, а Мости вже стали виступати в якості догоняючого.
Варто відзначити хорошу гру К.Мартинова (Перці з Чилі), який відзначився чудовим відсотком влучань з дальної дистанції (55,6%), чим дуже допомагав своїй команді в важливі моменти гри.
Не дивлячись на непоганий ривок Bridges на останній хвилині матчу, зрівняти рахунок хлопці вже не змогли, а перемогу в матчі отримали Перці – 62:54.

Найефективнішим в складі Bridges став Ф.Журавель (РЕ14)
В складі Перці з Чилі найкращим виявився К.Мартинов (РЕ24)