Результати 23 червня

23 червня відублись стартові ігри 6го туру другого етапу Відкритого чемпіолнату м.Київ з баскетболу серед чоловічих команд А-Ліга сезону 2019-2020.

Bridges – Kurband

Як і анонсувалось -дуже цікава, швидка пара суперників нашого сезону. Вся гра пройшла “на пульсі”, команди явно хотіли “загоняти” один одного і це було дуже не звично як для ігор аматорського чемпіонату. Дуже приємно, що молоді команди користуються своїми “фішками”.

Гра розпочалась дуже швидко, проте не результативно. Хлопці за швидкими атаками забули про головну ціль гри – влучання в кошик. Особливо це стало помітно в атаках Kurband, які за перші 5 хвилин матчу змогли відзначитись лише одним вільним кидком зі штрафної лінії. Користуючись такими невдачами суперника, Bridges вирішили заробити собі очок для комфортного відриву від Kurband. Перша чверть закінчилась з дуже неприємним відставанням хлопцям в золотому (Kurband) в 9 очок.

Після цього Kurband здійснили ривок, який приніс позитивні плоди для хлопців і різниця після половини склала вже 6 очок. Добре в цей період себе показав М.Мулик, який добре попрацював під кошиком як своїм, так і чужим.

Після зміни кошиками, Bridges повернулись с більш серьйозним настроєм та почали повертати комфортний відрив. Атаки стали більш продуктивними. Намагання Kurband вирівнити ситуацію дальними кидками не принесла нічого хорошо, а скоріше навпаки, цей показник для команди став сенсаційно поганим (лише 25% влучних кидків).

Як наслідок, команда Bridges перемагає команду Kurband з рахунком 88:73.

Найефективнішим гравцем в складі Kurband став М.Мулик (РЕ20)

В складі Bridges непоганий тандем створили Д.Ковалевський та К.Сінченко (РЕ26 у кожного)

Умілий Ткач – Хулігани

Ще один цікавий матч вечора. Нагадаємо, що саме ці команди вирішували долю золота минулого етапу в грудні. Тоді, несподівано для всіх, Хулігани вшістьох святкували неймовірну перемогу. Умілий Ткач цього веора дуже сильно хотіли взяти реванш. Нажаль в обох командах на гру явився не весь склад команди, а тому результат став ще більш цікавішим.

Якщо охарактеризувати цей матч одним словом – дуже правильним буде слово “гойдалки”. Дійсно, лідер в матчі змінювався 16 разів, що говорить не тільки про рівний рівень команд, але і про принциповість матчу, адже лише в випадку перемоги у Хуліганів зберігався шанс вийти на другу позицію за підсумками групового етапу.

Зі сторони цей матч був змаганням двох лідерів команд – І.Чумичова (Хулігани) та В.Кузнєцова (Умілий Ткач), які стали головними атакучими гравцями матчу. Цікаво, що ці гравці стали і лідерами за підбираннями, при тому, що Вячеслав грає на периметрі (у обох по 20 підбирань).Хлопцям допомогли парт нери по команді О.Радченя (Умілий Ткач) та М.Сичов.

Із моментів, які надовго залишаться в памяті обохз команд точно потрапить неймовірне влучання капітану Умілого Ткача (Д.Колесник) зі своєї половину корту на останніх секундах чверті, а також декілька неймовірних промахів В.Богатирьова (Хулігани) при виході один-на-один з кошиком.

Як би там не було, але Умілий Ткач показує свої зуби та виборює реванш з рахунком 76:73.

Найефективніший в складі Хуліганів став І.Чумичов (РЕ31)

В складі Умілий Ткач найефективнішим став В.Кузнєцов (РЕ34)