Connect with us

А-Ліга. 19-20 (2 етап)

Результати 30 червня

У вівторок, 30 червня 2020 року, в Svoi Basketball Hall відбулись заключні ігри 6го туру другого етапу Відкритого чемпіолнату м.Київ з баскетболу серед чоловічих команд А-Ліга (спезон 2019-2020). Цього дня на нас чекали два дуже цікавих матчі доволі рівних суперників.

Перці з Чилі — NRG

Ця гра не обіцяла нічого цікавого згідно статистичних даних та особового складу двох суперників. Проте, все виявилось набагато цікавіше…
Цього вечора в декількох ключових гравців команди NRG мала відбутись ще одна гра в іншому аматорському чемпіонаті столиці. Беручи до уваги положення команди в турнирній таблиці А-Ліги, а також статус плей-офф іншого чемпіонату, хлопці прийняли рішщення «поставити галку» в протоколі та направитись на вирішальні поєдинки.
В свою чергу, Перці зібрались майже повним складом та були настроєні на битву. Це вбачалось з перших хвилин матчу.
Гра розпочалась на рівних. Лідер змінювався декілька разів. Здавалось, що хлопці перевіряють один одного то проходами, то кидками з-за периметру. Було дуже цікаво переглядати такий супротив, оскільки Перці перші цього сезону, хто зміг зірвати стиль «локомотиву» лідера чемпіонату.
Не дивлячись на це, Перці трошки поступались, хоча по самій грі це і не вбачалось. Головну роль в мінімальному відриві NRG зіграли кількість підбирань на втрат. Якщо на кошиках домінував Підопригора С. (NRG), то за втратами Мартинов К. (Перці з Чилі).
Кожної чверті NRG потрохи нарощували свій «плюс». І навіть не дивлячись на «малу перемогу» Перців в заключній чверті NRG не віддали чергову перемогу. Як результат — перемога NRG з рахунком 52:63

Найефективнішим в складі Перців з Чилі став Черняєв В. (РЕ16)
В складі NRG більше інших своїй команді допоміг Підопригора С. (РЕ30)

Шабля-2 — Кроти

Матч, який мав вявити хто вийде з групи з 7-го та 8-го місць. Рівні суперники, яки на протязя чемпіонату довели свій прогрес, та від гридо гр показхували дуже цікаві результати.
Гра розпочалась спокійно, хлопці «пристрілювались» до суперника, проте Шабля виглядала більш агресивними, а їх атаки частіше завершувались успіхом. Непогано в гру ввійшов І.Дашко (Шабля-2) який на протязі всього матчу майже не помічав суперника та заробляв потрібні бали для своєї команди.
Проте, чи запал скінчився, чи Кроти знайшли спосіб захисту від проходів під кошик суперника, але гра вирівнювалася. І цен відбулось майже під занавис першої половини.
Після цього, Кроти перехватили ініціативу, та перейшли в наступ. Малими темпами, але клопці в чорно-помаранчевому почали набирати потрібних очок. Велику роль в цьому відрізку відіграв Литвинов Є., який виправляв невдалі кидки своїх партнерів по команді під кошиком.
На наш погляд саме підбирання в цьому матчі допомогли Кротам перемогти принципового суперника з рахунком 76:80.

Найефективнішим в складі Шабля-2 став І.Дашко (РЕ26)
В складі Кротів найефективнішим став Литвинов Є. (РЕ27)