Результати 7 липня

7 липня 2020 року взяли старт ігри заключного туру групового етапу другого етапу Відкритого чемпіонату з баскетболу серед чоловічих команд м.Київ А-Ліга’19-20. Цей тур має остаточно виставити команди за рейтингом та визначити суперників в стадії плей-офф.

Bridges – NRG

Центральний матч вечора. NRG йде без поразок на протязі всієї дистанції нашого чемпіонату, доводивши кожного разу волю до перемоги. Цього разу на шляху “локомотиву” вийшли хлопці Bridges, які вже встигли здивувати деяких суперників А-Ліги.

Гра розпочалась в швидкому темпі за невеликою перевагою NRG. Добре в гру ввійшли Черненко С. та Пригарницький П. с команди NRG, які доволі агресивно реалізовували свої проходи під кошик. Супротив цій парі визвався чинити лише Сінченко К. (Bridges), який встигав не тільки реалізовувати свої кидки з непоганим відсотком, але і виправляти помилки своїх колег під кошиком.
Перша половина закінчилась з невеликою перевагою NRG. Проте після зміни кошиків Bridges взяли ініціативу в свої руки та почали наступ на великій швидкості. Здавалось, що NRG були не готові до збільшення швидкостей гри, що призвело до виходу Bridges вперед в рахунку. Проте такий темп витримано було не довго. NRG швидко пристосувався до гри суперника, та зміг додати холодної води в це полум’я. Що в свою чергу призвело до поновлення статусу лідера гри (хоч і з невеликим відривом).
Під кінець матчу Bridges знову намагались вирівняти гру, проте “запалу” трошки не вистачило і якрезультат – безпрограшний відрізок NRG на протязі всього групового етапу. Перемога з рахунком 72:80.

Найефективнішим в складі Bridges став Сінченко К. (РЕ22)
В складі NRG свій рівень показав Черненко С. (РЕ22)

Kurband – Хулігани

Неймовірна командна гра Kurband та повний провал в захисті від Хуліганів.
Цей матч мав визначати долю команд в підсумкорвій таблиці групового етапу. Ця гра була єдиним шансом для Хуліганів вийти з групи в трійці лідерів.

Гра розпочалась за домінуванням Хуліганів. Непогано в гру ввійшов О.Іванов, який пропустив більшість матчів своєї команди через травму. Проте, Kurband вирішив не давати навіть шансу супернику. Вже до закінчення першої чверті молоді та швидкі хлопці перейшли до наступу та вирвали лідерство в грі. Головну роль на цьому відрізку зіграв капітан команди С.Куркович, який без сумнівів реалізовував свої спроби як під кошиком, так і з-за периметру. На підбираннях традиційно домінував Фесенко П. Йому компанію склав М.Мулик.
Після першої чверті Kurband не залишили свій настрій та продовжили домінувати на паркеті. В хлопців виходило все – проходи, дальні кидки, підбирання, перехоплення. В свою чергу, Хулігани програли не тільки підбирання, але і реалізація кидкив була нижчою за суперника.
З кожнолю чвертю Kurband заробляв додаткових очок в свій актив. Різниця в рахунку досігала 15 очок. Хулігани просто не встигли за суперником, і як наслідок – перемога Kurband з рахунком 89:63.

Найефективнішим в складі Хуліганів став О.Іванов (РЕ14)
В складі Kurband лідером виявився Фесенко П. (РЕ25)