Connect with us

А-Ліга. 19-20 (2 етап)

Результати 28 липня

У вівторок, 28 липня була визначена друга пара півфіналістів А-Ліги’19-20 (2й етап). Цього вечора на паркет SVOI вийшли минулорічні фіналісти, проте цього разу кожен з них відстоював звання сильнішого в різних парах суперників. Одному колективу за підсумками ігрового дня це вдалось, а інший з крахом потерпів фіаско.

Умілий Ткач – Кроти

Гадаємо, що говорячи про цю пару, кожен, хто слідкує за нашими іграми, впевнено би окреслив фаворита у цьому двобої. Дійсно, Умілий Ткач дуже злагоджений колектив зі своєю внутрішньою атмосферою. У хлопців добрий настрій та впевненість. Кроти, в свою чергу, поки що знаходяться лише на початку свого баскетбольного шляху, а тому їм притаманні помилки, проте хлопці грають в свою улюблену гру і бажають розвиватися.

Несподівано для всіх грою з перших секунд заволоділи Кроти, які влучали неймовірні кидки не дивлячись на захист суперника. Іноді здавалось, що у хлопців залетить м’яч навіть з середини майданчику. К такому розвитку подій Умілий Ткач явно не був готовий. По закінченню першої чверті Кроти мали в своєму активі різницю в 5 очок. Така гра заводила вболівальників та нервувала Умілого Ткача. На цьому відрізку матчу необхідно виділити неймовірну гру Пузирей С., який став танкером своєї команди та повів за собою хлопців в помаранчево-чорному.

Друга чверть пройшла біль спокійно з невеликою перевагою Умілого Ткача. Здавалось, що вони знайшли підхід до суперника, проте м’яч не слухався та просто відмовлявся летіти у кошик суперника. Не дивлячись на це, Ткачі не тільки вирівняли, але і вийшли вперед перед великою перервою.

Після того, як команди помінялись кошиками, доля «недоступного» кошика спіткала і Кротів. Умілий Ткач скористався цим та набрав комфортний для себе відрив у 12 балів. Головною зброєю став А.Вівдіч, який був непереможним під кошиком суперника. Гравець не тільки позбирав на собі фоли суперників, але і додав в актив команди дуже важливі очки.

На останній десятихвилинці Кроти все-ж таки зробили ривок, проте сил та швидкості вистачило лише на перемогу в десятихвилинці на 1 бал, чого було достатньо для Умілого Ткача для виходу в наступний етап змагань – 88:77 на користь Умілого Ткача.

Найефективнішим в складі Кротів став Ющенко Є. (РЕ25)
В складі Умілий Ткач найефективнішим став А.Вівдіч (РЕ32)

Перці з Чилі – Хулігани

Заключним чвертьфінальним матчем став двобій між командами Перці з Чилі та Хуліганами. На початку сезону Хулігани дуже легко «пройшли» свого суперника, проте після цього склади команд зазнали змін, а тому цей двобій був дуже цікавим.

Гра розпочалась на рівних: команди не ризикували, та намагались знайти підхід до суперника. Була помітна відмінність в швидкостях двох команд – Перці з Чилі більш оперативно переходили від захисту в напад, а Хулігани, в свою чергу, навпаки, не могли перевести гру в більш спокійне жерло. Відсутність основного плеймейкера камуфляжних М.Сичова призводила до того, що гравці майже не розігрували м’яч, а самі атаки в більшості випадків завершувались кидками з дистанції.

Спочатку така стратегія хоча і повільно, але приносила свої позитивні плоди. Через декілька важливих триочкових І.Чумичова Хулігани виборювали декілька очок різниці на свою користь. Половина закінчилась на користь Хуліганів 41:44.

Після того, як команди обмінялись кошиками, Перці перейшли в наступ. Кошик Хуліганів приймав неймовірні кидки гравців команди Перці з Чилі. На цьому відрізку і до кінця матчу свій «суперрежим» ввімкнули форварди команди В.Романенко та К.Мартинов. Здавалось, що ці хлопці роблять все, що хочуть. Ані зонний захист, ані персональний від Хуліганів не могли вплинути на цю феєрию. В свою чергу, Хулігани перестали влучати. Стратегія дальніх кидків дала збій- лише 11 влучних порти 41 спроби.

Остання чверть стала справжнім провалом минулорічних чемпіонів: 31:14 на користь Перців, і як підсумок впевнена перемога Перців з рахунком 96:76. Перці з Чилі виходять в півфінал чемпіонату на команду Умілий Ткач.

Найефективнішим в складі Хуліганів став І.Чумичов (РЕ29)
В складі Перців з Чилі більш інших своїй команді допоміг К.Мартинов (РЕ27)