Connect with us

Результати першого ігрового тижня (21-22.09.20)

А-Ліга повернулась! І не просто повернулась, але і голосно про це заявила! 20 команд (це в 2,5 рази більше минулорічної кількості), два ігрових дня, два дивізіони! Ми стаємо кращими завдяки Вам, друзі, і нам дуже приємно, що команди стали все більше цвкавитись нашими змаганнями! Проте, девайте перейдемо до головнішого — результатів дебютного ігрового дня.

В понеділок, як і анонсувалось, на паркет вийшли команди, що приймають участь в Дивізіоні «Б».

Torsus — Шаблі

Команда Torsus одразу викликала ряд питань майже у всіх команд-учасниць цього сезону. Дійсно, хлопці, які мають досвід ігор у найсильнішій Лізі країни — Ліга Монстрів та міжнародних змагань вирішили не просто прийняти участь в А-Лізі, але і заявились в дивізіон, що позиціонується як стартова площадка для молодих колективів, які тільки починають свій шлях в аматорський баскетбол, або хочуть набратися досвіду перед іграми з сильними суперниками. Проте, як заявив капітан уоманди Д.Тимофеєв, їх участь — це просто спосіб зіграти ветеранами команди без молоді, в так званий «ветеранський» баскетбол.

Шаблі, в свою чергу, набирають обороти. Видно, що хлопці настроєні на боротьбу та намагатимуться взяти свій трофей. Команда не тільки пережила свій ребрендінг, але і підсилилася декількома гравцями. Один, до речі, став чемпіоном Ліги першого етапу сезону 2019-2020 в складі команди «Хулігани» (Моісеєв О.).

Гра розпочалася спокійно за невеликою перевагою гравців в білому. Torsus дивував суперника дальніми влучаннями. Основним героєм першої половини на наш полгяд став Старіковский В., який знав як скоріше відірватися від суперника до спокойної різниці в рахунку.

В свою чергу, в складі Шаблі вільно себе почував новачок Моісеєв О., який намагався проявити себе та вистпити на всіх позиціях одночасно. Команда, помітила вогник в глазах свого партнера, та просто гралда на нього. Проте цього не вистачило.

З кожною чвертю різниця збільшувалась, а Torsus продовжував методично робити свою справу. Багато ролі в майбутній перемозі зіграв М.Мулик, який минулого сезону допомагав Kurband дійти до матчу за 3 місце, який і став найефефктивнішим гравцем цього матчу.

Як підсумок — перемога команди Torsus з рахунком 97:55

Кроти — Einstains

Другий матч ігрового понеділка. На паркет вийшли давно знайомі нам Кроти, які з самого початку з нами, а також новий боєць — команда Einstains — команда, яка була створена двома гравцями, які минулого сезону приймали участь в складі команди Шабля-2.

Гра розпочалась доволі рівно. Проте новачки ліги поступово вмикали наступні передачі, а Кротам трошки не вистачало реакції, на перехід від нападу в захист. Добре в гру ввійшов Романовський С. з команди Кроти. Йому компанію склали Мішаткін А. та Калашніков В., які провели непогану гру під кошиком. Проте швидкість Einstains була трошки іншою, а тому саме цей колектив виглядав більш впевненіше. Добре гру провели Папенко А. та Дашко І. За підбирання в матчі відповідав Боровський В., який самостійно зібрав майже стількі ж підбирань, як обидва лідери суперника.

Можливо роль в цьому матчі зіграла втома Кротів через маленьку «лавку», але цього вечора перемогу святкували хлопці з Einstains з рахунком 54:88

Пелікани — Діти Соломенщини

Два новачки, які вирішили одразу «битися» з сильнішими та претендувати на головні кубки. Цікаво, але тренер команди «Діти Соломенщини», одночасно є гравцем другого клубу — команди «Пелікани» (А.Будагян). Цього вечора, доречі, він виступав в якості тренера, а тому ми не змогли побачити його на паркеті.

Якщо говорити двох словах про цю гру — то перше, що спадає на думку після перегляду — неймовірні швидкості. Видно, що хлопці молоді та бажають атакувати, швидко атакувати.

Пелікани одразу взяли шгру в свої руки. Досвід в даному випадку вирішив багато. Панасюк А. та Литвинов А. не тільки збирали підбирання на кошику супеника, але і непогано виравляли промахи своїх колег по команді. Якшо додати до цієї пари досвідченого К.Барбарова, одразу можна зрозуміти чому Пелікани вигграли підбирання з рахунком 69 проти 42.

В складі Дітей Соломенщини також виділялись лідери, які не боялись брати ініціативу в грі проти старших суперників, але цого трохи не вистачило. Островерх Л., Рудь Д. та Семенчук Н., хоч і провели хороші відрізки, але цього вистачило, лише на мінімальну перемогу в 3 та 4 чвертях.

Добра різниця в рахунку, яку здобули Пелікани в першій половині матчу принесла їм перемогу в дебютному матчі з рахунком 70:57

Parimatch Tech — REFtors

Знову два новачки ліги. Для команди Parimatch Tech це є першим досвідом участі в змаганнях подібного рівня. Хлопці серьйозно налаштовані, проте бросається в око те, що вони поки не можуть знайти свою гру та здається, що вони трохи соромляться своїх суперників. А суперниками в їх першому матчі стали професійні баскетбольні арбітри, які вже мають досвід гри в аматорському басктеболі столиці в такому колективі. REFtors — команда, з якою хочуть зіграти майже всі команди столиці та довести, що вони нічого не тямлять в басктет болі. REFtors — також бажають таких ігор, але в них мотивація абсолютно протилежна 🙂

Перші бали заробили хлопці з Parimatch Tech, проте довго вони лідерство не святкували. Дуже швидко REFtors перехопили ініціативу, та почали тиснути на супреника. Неймовірна гра К.Іванова та яскраві моменти від Є.Дегрбенцева — створювали неймовірну атмосферу на паркеті. Супротив з боку Parimatch Tech чинив Кругліков М., який «спіймав» свою гру в цей вечір та підкорював кошик своїми дальними влучаннями. Допомогав йому в цьому В.Леута.

Проте, як би не намагались Parimatch Tech встигнути за супреником, цього вистачило лише на перемогу в другій чверті та 11 скорінг рану.  Остання чверть взагалі стала провалом для жовтих. Можливо в цьому зіграла роль моральної підготовки, або просто фізична втома команди.

Перемогу в цей вечір святкували арбітри з рахунком 51:93

Хулігани — Gravity

Чемпіони першого етапу А-Ліги сезону 2019-2020, команда Хулігани, дуже не впевнено виступила минулого сезону. Враховуючи таких сильних лідерів як Чумичов І. та Бережний В., команда зайняла 6 місце в підсумку. Цього року, команда ще більше оновилась, а тому результати команди дійсно не перпедбачувані. Суперником Хуліганів цього вечора став новачок Ліги — команда Gravity, яка вже має непоганий досвід гри в іншій аматорській Лізі столиці.

Якщо охарактеризувати цей матч двома словами — «щось НЕПОНЯТНЕ». Дійсно, гра була доволі сумбурна та не зрозуміла не тілдьки для глядачів, але і для самих гравців. Про що можна говорити, коли результат перших 5 хвилин матчу — 0:5 на користь Gravity, а результат першої чверті — 16:5 на користь Хуліганів. Так пройшла вся гра — гра не йшла у обох команд, дуже поганий відсоток влучань, зміна лідера по ходу матчу 6 разів. Доповнив картину перший овертайм в сезоні при рахунку 40:40.

Цього вечора на паркеті в складі Gravity лідерство взяв на себе Савичев Є. Йому компанію склав Хименко А., який став лідером команди за набраними очками в складі обох команд в найнерезультативнішому матчі за останні місяці. Супротив чинили досвідчений Морозов В., та швидкий М.Сичов, який, здавалось, що єдиний, хто бігав по паркету в цей вечір.

В додатковому періоді виснажені Gravity, які прийшли на матч не в повному складі не змогли чинити супротив більш свіжим Хуліганам, у звязку з чим перемога дісталась хлопцям в світблому — 46:42 (ОТ)