Connect with us

Результати третього ігрового тижня

Друзі, традиційно ми переходимо до підсумків тижня. Ми стали свідками цікавих матчів. Нарешті на корт вийшли всі представники нашого сезону, а глядачі, в свою чергу, змогли визначити своїх фаворитів в обох дивізіонах.

New Star — K-Team | 66:85

Дебютанти ліги — команда New Star відома багатьом в колі баскетбольних аматорів столиці. Команда зіграна, має тренера, сильних лідерів, непоганих бігменів. Хлопці явно зацікавлені довести свій клас в наших змаганнях. Суперниками Зірок цього вечора стала команда K-Team, які вже встигли спробувати кошики SVOI Arena  в нашій першості.

Гра розпочалась доволі рівно. Спроби знайти слабкі сторони суперника з обох сторін привела до не дуже резульативних атак. Здавалось, що хлопці просто вмикають першу передачу та бережуть свої сили до ривку. Такий ривок першими зробили хлопці з K-Team в другій чверті матчу. Лідер команди О.Гузій робив на паркеті, здавалось, все що хотів. Хлопець показав непоганий відсоток як з с середньої так і з дальної дистанції, до того ж встигав на підборах.

В складі New Star ініціативу в свої руки взяв Я.Токвамов, який вирішив грати в агресивні проходи під кошик супреників, що приносило свої результати. Зупинити Ярослава дійсно тяжко, якщо він набираю швидкість, до того ж ліва рука для багатьох суперників це додаткова перешкода в захисті. Лідер виконав свої завдання та став, до речі, найрезультативнішим в складі обох команд, проте команда граючи на лідера, забула про свою роль в цьому матчі. Якщо K-Team грали більш командно і підтримка в атаці відчувалась від партнерів О.Гузій, то в команді New Star явних помічників у Я.Токмачова в цьому матчі не знайшлося.

Як підсумок, командний баскетлол K-Team переміг з рахунком 66:85

Smash — Torsus | 57:67

Дуже хороші суперниками. Насправді, після першого туру саме цього матчу чекали глядачі. Smash, в складі якого лідер легіонер та Torsus лідер будь-яких змагань, в який приймають участь за рахунок командної гри.

Torsus взяв гру в свої руки з перших секунд. Атаки через кобінації, та підтримка команди після невдач призводила до постійного нарощування різниці в рахунку. В складі їх супреників — команди Smash, ініціативу вирішив взяти в свої руки лідер команди Д.Томмер. Проте, гра у легіонера пішла не одразу, а агресивна гра супреників в захисті ще більше ускладнювала життя Дофу. Допомогти лідеру вирішив кпатан команди М.Шкурупій, який виконував чорнову роботу під кошиками та виправляв промахи своїх партнерів по команді.

Лідерами в складі Torsus стали М.Мулик та О.Мироненко, які на двох назбирали майже половину командних очок.

Після зміни кошиків, Smash зібралися та навіть перемогли в третьому відрізку матчу, а в останній чверті скоротили відрив до 4 очок, проте холодний розум та досвід гравців Torsus не віддав перемоги супренику.

Наспраді , якщо підводити підсумок гри, то ми стали свідками двох стилів гри — командної (Torsus) та індивідуальної (Smash). Можливо, Smash ще не набрав командної форми, оскільки їх шлях як команди лише тілько починається, але цього вечора Torsus показав себе як єдиний організм, що і призвело до перемоги з рахунком 57:67

Діти Соломенщини — Gravity | 91:61

Станом на початок цієї гри обидві команди вже встигли зіграти свої дебютні матчі в нашій Лізі, і результат обох ігор був не на користь цих команд — команда Діти Соломенщини не витримала натиску Пеліканів, а Gravity в додатковий час програла команді Хулігани. А тому обидві команди виходили на корт білш зусереджено на грі, адже кожна гра впливає на вихід в стадію плей-офф. Молоді хлопці з команди Діти Соломенщини одразу взяла непоганий темп, чим дуже здивувала більш досвідчених гравців Gravity.

В складі Дітей команду за собою повів команду капітан Н.Семенчук, який дуже грамотно розрахував свої сили на 18 хвилин свого ігрового часу та показавши відмінний відсоток влучань з середньої дистанції. Компанію по результативності капітану склали Сергейко О. та Ярошенко Я., які назбирали для команди по 16 балів кожний.

В складі суперників, команди Gravity, ініціативу в свої рики взяв капітан команди — Д.Малахов, який за підсумками і став найрезульативнішим гравцем всього матчу.

Гра супреників будувалась по-різному. Якщо команда Діти Соломенщини робили акцент на швидкому переході від захисту в напад та коротких атаках, то Gravity намагалась перевести гру в більш спокіний темп, заграючи своїх гравців під кошик та пошуком гравців для відкритого кидка. Нажаль, для Gravity, атака з-під кошика була не такою резульаттивною. Тут свою роль зіграв центровий команди Діти СОломенщини Л.Островерх, який назбирав 4 блок-шоти в свій актив за підсумками цього матчу. Врешті решт Gravity не вистачило сил для того, щоб встигнути за своїм молодим супреником. З кожної чверті Діти нарощували свій відрив, який перетворився в +30 за підсумками матчу (91:61)

Дай м’яч — Пелікани | 61:91

Цей вечір став дебютом для наших новачков — команди Дай м’яч. Команди вийшли на паркет в доброму настрої з метою показати свою гру. Команда Пелікани вже встигла заробити очки перемоги в свій актив в дебютному матчі проти Дітей Соломенщини, проте наразі їх суперником вийшли доволі досвідчені бійці, які вжде встигли зарекомендувати себе не тільки в аматорських змаганнях Києва, але і заробити свої бали в минулих сезонах А-Ліги.

Пелікани з перших секунд взяли ініціативу в свої руки. Швидкі переходи від захисту в напад та непогана гра бігменів привела до того, що з кожною хвилиною відрив від супреника збільшувався. В складі Дай м’яч команда вирішила грати на С.Ходоровського, якого Київ знає як непоганого скорера аматорських змагань. Проте, Пелікани дуже швидко визначили лідерів суперника та персонально «закрили» цих гравців.

Нервовість в складі Дай м’яч вилилась в велуку кількість втрат. В складі Пеліканів непогану гру показав Ю.Коваль та капітан команди А.Будагян, які надвох набрали треть очок команди.

Нажаль, Дай м’яч не змогли перевести гру в більш спокійний темп, що призвело до впевненої перемоги Пеліканів з рахунком 61:91.

reCup — Amtorg | 46:92

Для минулорічних срібних призерів команди reCup (ex.Перці з Чилі) ця гра стала стартом нового сезону. Команда повернула декілька лідерів команди і налаштована не тільки закріпити минулорічний результат, але і перевершити його. Amtorg вже встигли відзначитись впевненою перемогою і не налаштовані зупинятись на досягнутому. Мета команди — пройти безперешкодно до фіналу та забрати медалі сезону. І це показав цей матч.

Команди вийшли на паркет зусереджено, проте з перших секунд Amtorg почав домінування на паркеті. Блокуючи всіляки намагання суперника, гравці Amtorg просто перевели гру в один кошик. Про що можно говорити, коли перша чверть закінчилась з розгромним відривом 7:28. Таку різницю дуже тяжко відіграти, проте reCup не опустили руки.

Плеймейкер О.Семенов та бігмен А.Куніца спробували чинити опір доволі сильно супренику, проте команда не підтримала. Доречі, дуже сильно кидалось в очі факт незігранності та невпевненості команди, яка минулого сезону відчувала одне одного. Можливо на це вплинув оновлений склад чи невелика перерва між сезонами, але баждаємо команді відновити свою гру.

А ось команда Amtorg показала дійсно командний баскет. Про це свідчить і велика кількість резульативних передач і підтримка партнерів команди на паркеті. Вже традиційно гра пішла у лідера команди Д.Кравченко, який відзначився як найрезультативніший. А.Коваленко, який минулого матчу показав неймовірний результат був якісно «закритий» супреником, що вплинуло на його персональну результативність. Проте, не дивлячись на це, гравец став найефективнішим в складі обов команд виконуючи чорнову роботу на паркеті.

ReCup змогли «взяти» лише третю чверть в цьому матчі, чого не вистачило для будь-якої інтриги в матчі після провалу в першій чверті. Як підсумок — перемога Amtorg з рахунком 46:92