Результати шостого ігрового тижня

Традиційно підводимо підсумки ігрового тижня А-Ліга сезону 2020-2021. 26 жовтня підійшли до кінця ігри групового етапу в Дивізіоні «Б». Крім того, ми стали свідками феєрверку з слем-данків, проте про все по черзі.

📅26.10.2020
🔸19:10 K-Team — Einstains | 91:81

Ігри групового етапу Дивізіону Б підходили до кінця. На паркет в понеділок вийшли K-Team та Einstains задля того, щоб розтавити всі крапки над «і» та врешті визначити супреників чвертьфіналу Дивізіону.

K-Team з перших секунд заячвили про свої амбіції вийти з першгого місця в групі. Відмінна гра лідера команди О.Гузій з кожною хвилиною приносила свої дивіденди. Олександр встигав як на підбираннях, так і не забував влучати в кошик суперника, і це було дуже вчасно.

В складі Einstains традиційно лідером виступив Ю.Ємельянов, який не зхнає авторитетів, та кожну гру викладається на повну. Епізодично Юра влучав з дальної дистанції, що явно не входило в плани K-Team.

З кожною хвилиною K-Team в цьому матчі нарощував відрив від свого супреника. Лише в останній десятихвилинці хлопці в фіолетовому заспокоїлись. Чи великий відрив на початок четвертої чверті, чи зібранність команди суперників, яка проявилась лише на фінальному відрізку матчу, але Einstains виграють останні 10 хвилин. Проте програні попередні три чверті визначають переможця цього матчу, ким стають команда K-Team з рахунком 91:81

MVP матчу — Гузій О. (РЕ 39)

🔸20:20 Кроти — New Star | 65:78

Заключний матч групового етапу Дивізіону Б відіграли команди Кроти та New Star.

Стартові 5 хвилин матчу були за Кротами. Непогано ввійшли в гру хлопці в чорно-помаранчевому та їх новачок команди Є.Ковтун. Допомогам йому в цому В.Калашніков, який підстраховував сввоїх партнерів на підбираннях. Проте далі справи у Кротів пішли не так добре. Вже з шостої хвилини ініціативу перебрали на себе New Star і майже до останніх хвилин не випускали.

Роль лідера команди New Star в цьому матчі взяв на себе капітан команди Д.Громадський, який за 23 хвилини на паркеті встиг відзначитись 22 підбираннями та 21 балам в кошик суперника. Компанію капітану склав Я.Токмачов, який зібрав в актив команди таку ж кількість набраних очок.

За підсумками, Кроти виграють останню чверть, проте програють матч з рахунком 65:78.

MVP матчу Д.Громадський (РЕ 37)

🔸21:40 reCup – Bridges | 61:68

Два рівних суперника. Їх гра мала стати центральною цого вечора. За час участі в наших змаганнях обидва суперника зарекомендували себе не тільки як «швидкі команди», але і як такі, що до останньої хвилини не складають свою зброю.

Гра розпочалась за невеликою перевагою Bridges, проте ця перевага була помітна лише на табло. Судячи з гри суперники однаково сильно держали захист та зупиняли своїх візаві. Другап чверть виявилась діже не результативною. Було помітно, що хлопці поставили ставку не на атаку, а на захист. Кидалась в очі неймовірна самовіддача деяких гравців в грі вв захисті.

Якщо говорити про лідерів, то ця гра стала супротивом двох класних гравців на різних позиціях. Плеймейкер О.Семенов в команді reCup виступив проти високого К.Сінченко в Bridges. За грою як одного так і іншого було приємно спостерігати. Хлопці розуміли яку роль вони грають в своїх командах, та що від них вимагається.

Третя чверть стала провальною для reCup. Велика кількість помилок призвела до того, що третя десятихвилинка була програна з рахунком 13:24. Після цього, reCup намагались назджогнати свого супреника, проте Bridges біли вже на комфортній відстані та не віддали свою перемогу. Фінальний рахунок 61:68

MVP матчу К.Сінченко (РЕ 22)

📅27.10.2020
🔸19:10 Kurband — Parimatch Tech | 66:65

До початку цього протистояння, гра не викликала інтересу. Kurband — досвідчений гравець не тільки нашого чемпіонату, від гри до гри показує непоганий результат. Їх суперники, Parimatch Tech, новачок Ліги, які досі «шукають свою гру» та ще не відчули смаку перемоги. Проте все виявилось набагато цікавішим.

Гра розпочалась «під мелодію» Kurband. Хлопці в своєму стилі перейшли на швидкий баскетбол. Цікаво, що їх візаві, команда Parimatch Tech, не були шоковані таким перебігом подій та дуже швидко підстроїлися. Лідери жовтих, Воронцов Ю. та Материнський О., встигали не тільки заробляти очки в актив свого колективу, але і під кошиками робили свою справу.

Супротив своїм супреникам чинили лідери Kurband Куркович С., Зубков Є. Проте роль лідера цього матчу взяв на себе Фатєєв О., який відзначився не тільки підбираннями та забитими очками, але 4 блок-шотами.

Необхідно зазнапчити про провал в захисті команди Kurband в другій чверті матчу. Саме ця десятихвилинка вирівняла матч, що впродовж наступних відрізків матчу держало команди в напрузі. Матч виявився дуже цікавим, а переможець був визначений на останніх хвилинах і їх стали хлопці з Kurband — 66:65.

MVP матчу Фатєєв О. (РЕ 17)

🔸20:30 Gravity – Дай мяч | 84:83

Цікавий матч з огляду на відсутність перемог в обох супрениках в активі на час початку цього протистояння. Кожному колективу було важливо вистрибнути з останньої позиції турнірної таблиці.

Команди стартували в доволі швидкому темпі, гра виявилась рівна. Обидві команди показували непогані взаємодії. В складі Gravity роль лідера взяв на себе капітан команди Малахов Д.. Компанію в цій ході, йому склав його партнер по команді Хименко А. Хлопці на двох здобули майже половину очок всієї командли в цьому непростому матчі.

По ходу матчу перевага Gravity досягала 14 очок, проте лідери «Дай м’яч», Салія С. та Захаров О. не відпускали гру та змінювали хід гри. До речі, новачок команди, Захаров О, відомий не тільки в нашій державі за свій стрибок та вміння цікаво забивати згори, дуже вчасно влився в склад Дай м’яч. Ппереджуючи Ваше питання — так, данк був, відео скоро на нашому каналі 🙂 Нарешті ми побачили дійсно якісний баскетбол від дебютантів нашої ліги. Так, наразі, хлопці ще шукають свою гру, але вже ясно, що вони здивують всіх наступних суперників.

На протязі вього матчу гра нагадували більше гойдалки рівних суперників. Лідер матчу змінювався 14! разів.

На наш погляд, Дай м’яч не вистачило бажання вигравати. Незадовільний відсоток влучань з лінії штрафних та більша кількість втрат з гри призвели до перемоги з мінімальним відривом їх візаві. Необхідно також відзначити Gravity, які на протязі всього матчу «вчепились» в гру і не бажали відпускати перемогу.

Як наслідок — перемога Gravity з рахунком 84:83.

MVP матчу — Малахов Д. (РЕ 21)

🔸21:45 Reftors — AMTORG | 66:100

Amtorg цього вечора дебютували в своєму новому екіпі, але це не головне. Дійсно цікаві команди, які до цього вечора йшли без поразок та показували дуже впевнені матчі.

З перших секунд матчу Amtorg одразу показав «хто тут татко». Дійсно, у хлопців в чорному пішла гра, вони явно домінували на паркеті як під своїм кошиком, так і на половині свого суперника. Про що можна сказати, коли їх візаві, команда Reftors, здобула лише 6 очок в першій чверті.

В другій чверті Reftors намагались вирівняти гру та довести, що 10 перших хвилин вони лише набирали обертів перед атакою, що призвело до перемоги Reftors в другому відрізку матчу. Проте, це була лише одна чверть, де Reftors показали себе сильнішими за суперника.

В складі Reftors традиційно роль лідера на себе взяв який став одним з лідерів по набраним очкам за підсумками, та найкращим на підбираннях. В складі їх супреників багато гравців встигли розкритися та показати свій рівень, зокрема, Корчагін К., Чумичов І. а також Краввченко Д., який, доречі, влаштував непогане шоу над кошиком суперника в цей вечір.

Проте, рівень суперників був не однаковим і це було помітно кожної хвилини матчу. Як підсумок — твпевнена перемога Amtorg  з рахунком 66:100.