Connect with us

А-Ліга 20-21

Результати восьмого ігрового тижня

Всім салют! А-Ліга на зв’язку! Саме час трохи розповісти про ігри нашого чемпіонату, які відбулись цього тижня. Якщо Ви за якихось обставин не змогли стати свідками наших матчів, трансляція яких проходить традиційно на нашому ютуб-каналі — ми це зробили для Вас)

📅9.11. 2020
🔸Torsus — Кроти (1/4 фіналу) | 86:73
Torsus — команда, яка викликала страх у всіх учасників Дивізіону Б. Цього вечора головний претендент на нагороду в наших змаганнях мав зійтись з Кротами — нашими добрими друзями, які поступово роблять свої кроки в аматорських баскетбол столиці.
Гра розпочалась під мелодії Кротів. Сенсаційно для всіх учасників, глядачів та самих гравців Кроти з перших секунд почали домінувати на паркеті. І це на стадії плей-офф. У хлопців все виходило як найкраще — захист був металевий, а напад як ніколи дуже продуктивний. Головними рушійними силами в складі Кротів стали бігмени Литвинов Є. та Ковтун Є. Хлопці дуже якісно показали себе під кошиками суперника та всіляко підтримували свою команду.
Після великої перерви Torsus став показувати своє справжню обличчя. Хаблаков Д. двома данками дуже швидко зупинив вогонь в очах суперників та показав хто головний на паркеті. Після цього Кроти зупинили свій напад, а точніше перестали влучати в кошик суперника. Було схожде на те, що кошик суперника після зміни половини паркету був зачарований. Доповнив атаку Шило О., який влав свій внесок в актив своєї команди.
Якщо говорити про підсумок матчу, то необхідно особливу увагу приділити повний провал в захисті команди Кроти в третій чверті. Саме цей відрізок матчу, на наш погляд, привів до дуже сумного фіналу для Кротів — перемоги Torsus з рахунком 86:73.
MVP матчу: Кравченко М. (РЕ 18)
🔸Шаблі — Einstains
Гра в рамках майже однієї команди. Якщо пригадати, що костяк команди Einstains минулого сезону виступав за Шаблі-2, то цей матч був вдвічі цікавішим. Шаблі цього сезону показують не дуже впевнену гру в нашеому чемпіонаті, тоді як в інших аматорських змаганнях м.Київ радують своїми перемогами. Einstains, в свою чергу яскраво виступили на стадії групового етапу, проте притерпіли поразки в 1/4 фіналу Дивізіону Б від команди Smash.
Вся гра виглядала рівною. Суперники по черзі змінювались в якості лідера. На паркеті в складі Шаблів, за відсутності Моісеєва О. та Бичкова Д., роль лідера взяли на себе Коваленко Є. та Павліченко А.
Супротив червоним чинив один гравець, але який — М.Ширко. Здавалось, що Максим в цей вечір зовсім не помічав суперника під кошиком і робив все, що йому бажалось. Дійсно, побудувати захист проти бігмена Einstains гравці Шаблів не змогли, що і стало головною причиною програшу червоних з рахунком 49:53.
MVP матчу: Ширко М. (РЕ 35)
🔸K-Team — Smash (1/2 фіналу) | 84:62
Півфінал. Це слово одразу викликає зусередженість не тільки у глядачів та вболівальників, але і у гравців. Цей матч визначає того, хто буде боротись за золото і того, хто буде намагатись заробити для себе бронзу змагань. Цей матч викликав неабиякий інтерес у глядачів та організаторів. Доф Томер проти Олександра Гузій. Цікавий двобій.
Гра розпочалась за домінацією на паркеті команди Smash. Доф Томер в своєму стилі почав показувати хто в хаті головний, проте його запалу вистачило лише на перчу чверть
Після невдалого старту ввімкнувся лідер K-Team — О.Гузій. Якщо цей хлопець захотів виграти, то його дуже важко зупинити. Гравець K-Team, здавалось, був всюди — на підбираннях, на периметрі, на роздачі передач для своїх партнерів.
КОжна послідуча чверть виявилась на користь гравців K-Team. В останній чверті гравці орбов команд почали падати через великий конденсат на паркеті, але все закінчилось добре і ні хто не постраждав. В рівних несприятливих умовах гравці K-Team швидко пристосувались до слизького паркету та вже не відпустили свою перемогу. Як наслідок — перемога команди K-Team з рахунком 84:62.
MVP матчу Гузій О. (РЕ 39)
📅10.11.2020
🔸Хулігани — Kurband | 71:62
Ігри вівторка розпочались з протистояння Хуліганів та Kurband. Команди не раз зустрічались в рамках А-Ліги. Останнє слово було за командою Kurband, яка перемогла в підсумку минулого сезону свого суперника. З того часу, Хулігани оновили майже весь свій склад, а з цього матчу ще і домовились з тренером Блізнюченко Андрієм, який погодився попрацювати з ними. Повною протилежністю в цьому плані є сталий склад Kurband. Хлопці дуже добре відчувають один одного після великої кількості ігор в різних чемпіонатах.
З перших секунд в атаку пішли Хулігани. За відсутності основного центрового команди — Рітца Ю., позицію під кошиком зайняв Євдокименко Д., який майже стовідсотково влучав з триочкової зони, заробляючи на собі фоли. Компанію Денису склав Андрейчук І., який спеціалізувався в проходах в зону супреника. Перша половина була за Хуліганами, і здавалось, що проблем в цій грі у фіолетових вже не виникне, але то лише «здавалось».
Після зміни кошиків Kurband наче підмінили: і впевненість з’явилась під час проходів під кошик, і відсоток з гри змінився на краще. Ініціаторами позитивних змін стали капітан Куркович С. та Засуха О. Непогана команда гра та повний провал в захисті Хуліганів призвели до того, що Kurband перемогли свого суперника в третій та четвертій чвертях. Особливо запамятався заключний відрізок матчу, коли Бишовець О. влучив три дальніх за одну хвилину останньої чверті. Проте, різниця в очках, яка була зароблена Хуліганами в першій половині допомогла фіолетовим відсвяткувати перемогу — 71:62.
MVP матчу: Євдокименко Д. (РЕ 25)
🔸Діти Соломенщини — КНЕУ | 42:99
Молоді та гарячи проти важких та досвідчених. Саме так можна охарактеризувати цих двох суперників.
Гра розпочалась доволі швидко і Діти Соломенщини виглядали сильнішими за свого супреника. Перші 5 хвилин дарували сподівання на рівну гру, проте на шостій хвилині матчу КНЕУ ввімкнулись. За відсутності Вівдіча А. та Котковського Д. гру в свої руки взяв Білоус А. Бігмен КНЕУ не помічав жодного супротиву під кошиком, чим і користувались всі партнери по команді «загружаючи» його в трисекундній зоні.
Супротив всій команді КНЕУ, здавалось, не боявся чинити тільки Сергейко О., який як мінімум не соромився викидати м’яч в сторну кошика супреника.
Особливо запам’ятався повний провал в атаці команди Діти СОломенщини. Лише 3 очки за 3ю чверть — це зовсім не схоже на активних нападаючих з команди Будагяна А.
Як підсумок — перемога КНЕУ у всіх відрізках цього матчу та впевнена перемога на підсумками 40 хвилин — 42:99.
MVP матчу: Білоус О. (РЕ 40)
🔸Recup — Parimatch Tech | 93:53
Recup після поразки від команди Bridges виходила на паркет з явним бажанням виправити ситуацію в турнирній таблиці дивізіону А. Тотожнє бажання було і команди Parimatch Tech, гравці якої, на даний час ще не відчули смак перемоги в дебютному для себе сезоні.
З перших секунд ініціативою заволоділи хлопці в білому (Recup). Здавалось, що їх супреник просто не міг ввімкнутись, про що свідчила цифра «0» на табло під назвою команди Parimatch Tech після перших 5 хвилин матчу. Потім вже хлопці в жовтому стали реалізовувати свої спроби, проте їх кількість була значно меншою за свого візаві.
Вже традиційн для команди reCup, команду за собою повів Семенов О., чиї проходи під кошик суперника майже стовідсотково завершувались очками в актив команди. До Олексія цього вечора приєднався Поляков Ю., який взяв на себе відповідальність за підбирання як на своєму, так і на чужому щиті.
Супротив цьому дуету чинили Parimatch Tech майже всім складом, проте більш активнішими на фоні інших виглядали Шульга С. та Воронцов Ю.
Цікаво відзначити, що за відсотком влучань з дальньої дистанції команда Parimatch Tech перем огла в цьому матчі, проте це була лише одна статистична цифра на користь жовтих за підсумками матчу. По всіх інших покахниках явними переможцями стали Recup, що відобразилось на підсумковому рахункку на табло — 93:53 на користь Recup.
MVP матчу: Поляков Ю. (РЕ 24)