Тринадцятий ігровий тиждень виявився доволі цікавим, навіть не дивлячись на той факт, що відбулось лише 5 протистоянь Дивізіону А.

14.12.2020
Bridges — Parimatch Tech | 100:87

Команди, які наразі знаходяться не на перших позиціях рейтингу виходили на паркет з явним бажанням заробити такі важливі очки для виходу в стадію плей-офф.

Гра розпочалась доволі рівно та результативно. Справді, гра була доволі цікавою на протязі всіх 40 хвилин, і до останньої чверті переможця визначити було майже неможливо.

В складі команди Bridges заграла цікава пара, яка, на наш погляд, ще не один раз заявить про себе — Рудено Д. та Сінчено К. Хлопці одразу відчули гру та дали зрозуміти всім своїм партнерам по команді, що вони хочуть перемагати та їм потрібна допомога. Гравці Bridges швидко це зрозуміли, та вся наступна гра будувалась саме через двох лідерів.

В складі Parimatch Tech роль лідера взяв на себе Дзигарь Р. І хоча відсоток влучань з дальної дистанції в гравця виявився не найкращий, він непогано почував себе в 3-секундній зоні та під кошиком.

Якщо говорити про переломний момент, то на наш погляд, Parimatch Tech та Дзигарю Р. просто не вистачило сил на останню чверть. Програш в заключній чверті означав і програш в матчі. Bridges вистояли, а пара лідерів заробила 2/3 очо команди. Я наслідок — перемога Bridges з рахунком 100:87.

MVP матчу — Сінченко К. (РЕ41)

Пелікани — КНЕУ | 62:96

Гра лідерів групового етапу обіцяла бути грою тижня я найцікавіша. Проте все виявилось не так гарно. Основна причина — відсутність майже всіх лідерів Пеліканів.

Цим фактом сористались КНЕУ. Не дівлячись на доволі серьйозного новача команди Пелікани — бігмена Ковальсього О., гравці КНЕУ вирішилити загравати під кошиком і доволі часто це приносило своїх дивіденди. Проте це було лише маневр для відвлікання супреника. Найголовнішою зброєю в цьому матчі виявився плеймейер Гур’янов Є., який поазав дуже ціавий відсоток влучань з периметру — 50% (7 з 14).

В складі Пеліанів опір намагався чинити капітан команди Будагян А. та Ковальсьий О., проте своїми дальними команда КНЕУ з кожною чвертю знищувала надію на інтригу в матчі.

Я наслідок — впевнена перемога КНЕУ з рахунком 62:96

MVP матчу — Гур’янов Є. (РЕ33)

15.12.2020
Reftors — Kurband | 75:67

Мало хто вважав цей матч цікавим, але такі спеціалісти помилислись.

Гра розпочалась з запізнення гравців Kurband. Так таке можливо в нашій лізі — гра в будні це дуже цікава штука, на явку можуть вплинути особисті обставини, трафік, робота. І до цього необхідно відноситись спокійно.

Саме відсутність всіх членів команди Kurband вплинула на результат першої чверті. Ускладнив ситуацію дуже яскравий алей-уп у виконання Іванова К.

Проте в другій чверті команди вирівняли свою гру. Цікаво, що Kurband перемогли своїх візаві в 3й та 4й чвертях. В складі жовтих на корті домінували Ступченко А. та Куркович С. В складі Reftors явного атакуючого лідера не виявилось, хлопці грали в командний баскетбол. Проте одного парубка все-ж необхідно відзначити — Дербенцев Є. який домінував під кошиками та робив всю чорнову роботу команди.

Провал в першій чверті не дозволив Kurband наздогнати свого суперника за регламентовані 40 хвилин матчу. Фінальний рахунок 75:67 на користь Reftors

MVP матчу — Дербенцев Є. (РЕ 29)

Gravity — reCup | 65:75

Гра команд, яі знаходяться в середині турнірної таблиці завжди викликає інтерес, осільки мотивація вирватися вище та вибороти право участі в стадії плей-офф більша аніж у лідерів, або аутсайдерів.

Гра між Gravity та Recup розпочалась доволі рівно з невеликою перевагою Gavity навіть не дивлячись на те, що, здавалось гравців Recup було в два рази більше. Традиційно лідерство в Gravity на себе взяли Малахов Д. та Хименко А.

В складі Recup під кошиком домінував Романено В. до нього м’яч доводив плеймейкер команди — Семенов О.

Друга чверть явно піде в пасив оманди Gravity. Команда, яка з перших секунд заявила про свої амбіції в цьому матчі провалила другу десятихвилинку надав непоганий шанс суперниам вийти вперед. Весь інший час Gravity вже виступали в якості наздоганяючих. І хоча періодами хлопці показували непогані відрізки, цього не вистачило щоб повернути інтригу в матчі. Заключний рахунок 65:75 на користь Recup

MVP матчу — Романено В. (РЕ 15)

Amtorg — Хулігани | 98:59

Домінування лідера — саме так можливо підсумувати цей матч.

Команди вийшли на гру явно з різним настроєм. Якщо Amtorg на правах лідера чемпіонату вийшов в доволі доброму настрої, то Хулігани з’явились на паркеті вже командою, яка програла (так здавалось не тільки зі сторони глядача, але і зі сторони гравця).

Amtorg з перших хвилин заволодів ініціативою та повів в рахунку. Хуліганам залишалось лише споглядати як різниця на табло збільшується. В складі Amtorg традиційно роль найактивнішого робітника взяв на себе А.Коваленко. Велике бажання та самовіддача роблять цього гравця одним з найпродуктивнішим в наших змаганнях. Антон показав дуже класну гру під кошиком.

Супротив з боку Хуліганів намагались чинити Рітц Ю. та Андрейчук І. Проте їх ріваня та фізики не вистачило задля бажаного результату.

Як наслідок — впевнена перемога Amtorg — 98:59