Connect with us

А-Ліга 20-21

Результати тринадцятого тижня

З невеликим запізненням підводимо підсумки заключних матчів 2020 року. Тож поїхали.

21.12.2020
Дай м’яч — Діти Соломенщини  | 91:85

Дуже круті суперники — різні за досвідом, за віком, за мотивацією

Гра розпочалась за домінуванням команди Дай М’яч. Підопічні Александрова А. взяли непоганий старт та з кожною хвилиною намагались тиснути на більш молодих суперників. Непогано в гру ввійшли О.Захаров, який, здавалось, що збирав всі підбирання в цьому матчі та Санон М., який був доволі активним під кошиком суперника в атаці.

З боку Дітей Соломенщини необхідно підкреслити класну гру Р.Колаволе, який був доволі влучним в цій грі, а також капітана команди Н.Семенчука, який всі сили віддав на підбирання м’яча під кошиком.

Якщо говорити про хід матчу, то необіхдно зазначити, що суперники дійсно виявились доволі цікавими. Проте досвіду Дітей Соломенщини не вистачило на заключний відрізок матчу. Дуже впевнена перемога команди Дай М’яч в 4 чверті приносить і результат матчу — 91:85 на користь Дай М’яч.

MVP матчу — Захаров О. (РЕ 26)

КНЕУ — Kurband | 103:96

Дуже різні команди з дуже різним стилем показали неймовірну гру.

КНЕУ до цього матчу виявились неготовими, або занадто самовпевненими. Лише 6 гравців (при тому, що один з них підійшов на лаву своєї ккоманди ближче до другої половини) виявили бажання бігати цього вечора. Що не можна сказати про їх суперників — команду Kurband — доволі молодих та амбітних хлопців, які з гри на гру показують неймовірне шоу на останніх хвилинах матчу. Здається, що Kurband береже всі свої сили на заключні чверті, щоб принижувати своїх суперників.

Гра розпочалась за невеликою перевагою КНЕУ. Не дивлячись на той факт, що Kurband грали роль наздоганяючого в цьому матчі, це не заважало змінювати лідера в матчі 8 разів. По грі здавалось, що сил більше у Kurband, проте КНЕУ грали «на вірочку» — доводячи м’яч прід ккошик на свого бігмена А.Вівдіча, який знав що там робити.

Роль лідера в команді Kurband взяв на себе капітан команди С.Куркович, який не тільки заробив дабл-дабл в цьому матчі, але і показав непоганий відсоток влучань як з середньої, такк і з дальної дистанції. Супротив Сергію чинили гравці КНЕУ всім складом, проте найрезультативнішу гру показали А.Вівдіч да Д.Котковський.

Нажаль цього разу Kurband затягнули зі стартом свого турбо-режиму, та як результат їм не вистачило трохи сил для створення інтриги в цьому матчі. Табло зафіксувало підсумкрвий рахунок матчу 103:96ина ккористь КНЕУ,

MVP матчу — А.Вівдіч (РЕ 36)

22.12.2020
Parimatch Tech — Gravity | 72:77

Двобій рівних суперників з різним стилем гри.

Гра розпочалась доволі рівно і продуктивно. Суперники часто атаккували кошик своїх візаві, що приносило необхідні дивіденди. Цікаво, що друга чверть була за гравцями Gravity, які ледь-ледь збирають п’ятірку на свої ігри. Тоді, як Parimatch Tech не тільки створюють кастинг на свої ігри для потрапяння в основу, але і досягли домоленність з новим тренером А.Будагяном, який має змінити малюнок гри команди.

Роль лідера в цій парі з боку Parimatch Tech взяли на себе Р.Дзигарь та М.Кругліков — один показував неймовірні проходи під кошик, інший був влучним з дистанції. В команді Gravity традиційно домінував капітан команди Д.Малахов, якому компані склав Шандиба Д.

Після другої чверті гра вирівнялась та команди йшли доволі рівно поступово наближаючиись до фінального відрізку. Нажаль, Parimatch Tech не вистачило досвіду для того, щоб створити інтригу в цьому матчі на останніх хлилинах, а різниця в рахунку, яка була зароблена в другій чверті відобразилась і на фінальному рахунку на табло — 72:77 на користь Gravity

MVP матчу — Малахов Д. (РЕ 17)

Reftors — reCup | 69:75

Доволі цікаві суперники, де явним фаворитом виступали Reftors, які наразі набрали непогані оберти.

Гра розпочалась під музику Recup. Неймовірні кидки з гри, а також надійний захист — з кожною атакою Recup доводив свій рівень. Роль лідера в цьому матчі взяв на себе В.Романенко, який домінував під кошиком не помічаючти своїх суперників. Reftors, в свою чергу, виглядали неготовими до цього матчу. Дійсно, справлялось враження, що команді не вистачає лідера. За відсутністю Доценка, Іванов також відмовився тягнути за собою команду в цей вечір.

З кожною чвертю Recup нарощували свій плюс на табло. Зупинились хлопці в білому лише в заключній чверті та надали шанс Recup наблизитись до них. Проте у фіолетових вже не було або сил, або мотивації перемагати.

Отож — несподівана перемога Recup — 69:75/

MVP матчу — Романенко В. (РЕ 27)

Bridges — Хулігани | 78:77

Давні знайомі, двобій між якими завжди цікавий та непередбачуваний.

Старт в матчі взяли на себе хлопці з Bridges. Здавалось, що Хулігани не прокинулись взагалі — атакуючі гравці Мостів робили все, що їм заманеться, а атаки хлопців в фіолетовому іноді не завершувалимсь навіть кидком в сторону кошика.

Роль лідера в матчі з боку Bridges взяли на себе Сінченко К. та Руденко Д. Хлопці непогано себе почували в атаці, їх швидість була дещо більшою за швидкість захисників Хуліганів і це справляло враження домінації. Супротив з боку Хуліганів намагались чинити О.Піонт та граючий тренер команди А.Близниченко — один дуже яскраво проходив під кошик суперника, інший влучав з дальної дистанції.

Після першої чверті гра вирівнялась. Жодна команда не бажала відпускати перемогу, а тому споглядати на цю дуель було дійсно цікаво.

Результат вирішувався на останніх хвилинах — декілька помилок в атаці від Хуліганів, непотрібний кидок з 9 метрів за 5 секунд до ккінця матчу і перемога Bridges на табло — 78:77