Connect with us

А-Ліга 20-21

Результати шістнадцятого тиждня

Заключний ігровий тиждень групового етапу Дивізіону «А» Відкритого чемпіонату з баскетболу серед чоловічих команд «А-Ліга» подарував достатньо цікаві матчі.

8.02.2021 | Parimatch Tech — Діти Соломенщини | 79:84

Цей матч визначав мало що для команди Parimatch Tech, які не потрапляли в стадію плей-офф, оскільки не здобули жодної перемоги в турнирі. Для Дітей Соломенщини також було все вирішено — команда потрапляла в стадію плей-офф, проте не з передових позицій.

Старт матчу був за командо Parimatch Tech. Непогано в гру ввійшов Дзигарь Р. У гравця в жовтому пішов кидок і команда збудввала атаку саме через свого лідера.

З боку Дітей Соломенщини супротив чинили Л.Островерх та Н.Семенчук. Одини будув атаку з-за периметрук, інший робив свою справу з-під кошику.

Діти Соломенщини показали непоганий відрізок матчу в 2-й та 3-й чвертях, що в підсумку вистачило для перемоги в матч із рахунком 79:84 на користь Дітей.

MVP матчу — Островерх Л. (РЕ 30)

8.02.2021 | Пелікани — Recup | 63:65

Для обох команд цієї пари цей матч мало що означав. Обидва гравці потрапляли в стадію плей-офф турніру, до того-ж не з останніх позицій. Проте це був доволі принциповий двобій, який показував настрій обох учасників змагань перед вирішальною стадією.

Старт матчу був за гравцями Recup. Команда в білому хоча і не тотально, проте доволі впевнено втримувала перевагу в матчі. Добре показали себе Семенов О., Мартинов К. та Кнороз А., при цьому всі три гравці закривали всі позиції в грі — плей-мейкер, центровий та форвард. Неймовірна злагодженість.

З боку Пеліканів супротив чинили Будагян А. та два центрових Литвинов А. та Панасюк А. Взагалі, цього вечора Пелікани грали в командний баскетбол, проте на погляд з боку не вистачало лідера в матчі, який взяв би ініціативу в цьому матчі.

Всі три чверті Recup заробляли плюс до різниці в рахунку в матчі, проте в заключному періоді Пелікани взяли гру в свої руки, проте цього не вистачило аби наздогнати свого супреника.

Заключний рахунок матчу: 63:65 на ккористь Recup

MVP матчу — Кнороз А. (РЕ 15)

9.02.2021 | Kurband — Дай М’яч | 65:112

Для команди Kurband цей матч був заключни в А-Лізі цього сезону, проте для Дай М’яч він дава відповіді на багато питань. Зокрема, вирішувалось не тільки з якої позиції виходить команда в стадію на виліт, але і з якої позиції виходять Хулігани та Діти Соломенщини. Доречно вважати, що для Дай М’яч дуже важливо було перемагати аби не потрапити в першому раунді плей-офф на лідера — команди Amtorg.

З перших секунд ініціативу в руки взяли Ходоровський С. та Котлярчик М. Хлопці, м’яко кажучи, тиснули на свого суперника з усих позицій — з середньої дистанції, з-під кошика, з-за периметру. Супротив намагався чинити Ступченко А., проте цього не вистачало щоб зупинити лідерів Дай М’яч.

Як підсумок — впевнена перемога команди Дай М’яч — 65:112