Connect with us

Результати сімнадцятого ігрового тижня

А-Ліга и її учасники перейшли до заключного етапу сезону 2020-2021 — стадій Play-Off Відкритого чемпіонату м.Київ з баскетболу серед чоловічих команд «А-Ліга». До чвертьфіналу Дивізіону А пощастило потрапити 8 колективам, які отримали можливість довести свій клас на паркеті Svoi Arena.

15.02.2021

Reftors — Recup | 61:75

Першим чвертьфіналом Дивізіону А стала гра між командами Reftors та Recup. Команді арбітрів необхідно було максимально зосередитись на своєму супернику, оскільки на груповому етапі Recup дуже болюче вдарив, виборовши важливу перемогу. З’явилась добра можливість взяти реванш. В свою чергу, Recup на правах минулорічного призера не бажає втрачати шанси поповнити свою колекцію нагород.

З перших секунд грою оволоділи Reftors. В складі команди роль лідера взяв на себе Іванов К., на якого вирішала грати вся команда. Інші лідери, такі як Доценко О., Патлань А., Дербенцев Є., Щербак Ю. не відчули гру і це було помітно.

Супротив з боку Recup найактивніше чинили Кнороз А. та Романенко В. Цікаво, що за підбирання найагресивніше боровся плеймейкер команди — Семенов О.

Початок другої чверті, який, на наш погляд, виявився провальним для команди Reftors, запам’ятається як депресивний для Рефторс. Жодного влучного за 5 хвилин чверті — таку гру в нападі від фіолетових ми не пам’ятаємо. Цим провалом впевнено скористались Recup, які набрали необхідні очки в свій актив і вже не давали наблизитися до себе своїм суперникам.

Підсумок матчу — перемога Recup 61:75

MVP матчу — Кнороз А. та Романенко В. (РЕ21)

КНЕУ — Хулігани | 86:72

Гра лідера змагань та команди, яка втрапила в останній вагон стадії плей-офф через низку дуже прикрих поразок в 1-2 бали.

З перших секунд на паркеті стали домінувати гравці КНЕУ. Було помітно, що Хулігани просто не справляються з габаритними суперниками, які дуже впевнено почували себе під кошиком. Дуже впевнено в гру ввійшли Білоус О. та Котковський Д. Супротив намагався чинити Піонт О., який намагався бути всюду в той вечір, проте його одного не вистачало, а партнери по команді не могли ввімкнутись у гру вчасно.

Хулігани показували епізодично непогану гру та намагались наблизитись до свого суперника. Добрим знаком стало те, що третя чверть буда за Хуліганами. проте всіх цих зучиль не вистачило аби досягти бажаного — наблизитись до КНЕУ та сенсаційно перемогти лідера.

Підсумок матчу — перемога КНЕУ 86:72

MVP матчу — Білоус О. (РЕ27)

16.02.2021

Amtorg — Діти Соломенщини | 105:66

Ігровий вечір вівторка розпочався з гри лідера по турнірній таблиці — командою Amtorg, та наймолодшими учасниками — командою Діти Соломенщини.

Не дивлячись на кількість гравців в складі Amtorg станом на початок матчу, гравці в білому (Amtorg) швидко оволоділи ініціативою на паркеті. Діти Соломенщини, в свою чергу, не могли знайти не тільки свою гру, але і впевненість в супротиві проти більш досвідченого суперника, а «скала» Чумичов І., який домінував в захисті під своїм кошиком в цей вечір, ще більше натякав молодим атакуючим не йти під його кошик.

З боку Дітей Соломенщини гру намагались взяти в свої руки О.Сергейко та Р.Колаволе. Несподівано не результативно зіграв капітан команди — Н.Семенчук.

З боку Амторга активніше за своїх партнерів виглядали І.Чумичов та Д.Кравченко. Останній, до речі, не дивлячись на своє спізнення на половину матчу, показав неймовірну гру та фестиваль кидків з гори!

Нажаль, Діти Соломенщини наразі не можуть претендувати на роль рівного суперника команді Amtorg, які цього вечора домінували з перших секунд матчу. Підсумок матчу — 105:66.

MVP матчу — Кравченко Д. (РЕ39)

Пелікани — Дай М’яч | 104:90

Заключним чвертьфіналом стала гра між командами Пелікани та Дай М’яч. Перші за відсутності свого лідера Ю.Коваля, відчувають наразі себе не впевнено, команді не вистачає лідера, який би міг брати ініціативу в тяжких ситуаціях. Дай М’яч навпаки набрали впевненості під кінець групового етапу та готові були битися на позитивний для себе результат.

Гра розпочалась доволі результативно. Не дивлячись на рахунок на табло, складалось враження рівної гри, хоча «по документах» Пелікани проводили час на паркеті більш продуктивно.

Роль лідерів в своїй команді (Пелікани) взяли на себе Барбаров К. та Полежака Б. Супротив в складі Дай М’яч чинили Захаров О., Санон М., Котлярчик М., Ходоровський С. Всі хлопці робили свою справу на паркеті та працювали на результат, проте зі сторони вважалось, що не вистачає одного лідера.

Третя чверть стала справжнім ривком команди Дай М’яч, проте цього не вистачило для того, щоб наздогнати суперника. Врешті решт сили у команди Дай М’яч вичерпались і їх не вистачило на заключну чверть для створення інтриги.

Результат матчу — 104:90 і команда Пелікани йде до полуфіналу.