Connect with us

А-Ліга 20-21

Результати півфіналів Дивізіну А

У вівторок, 23 лютого, відбулись півфінальні матчі Дивізіону А Відкритого чемпіонату м.Київ з баскетболу серед чоловаічих команд «А-Ліга». Нагадаємо, що згідно з Реглмаентом змагань, переможець визначається єдиним матчем, а тому права на помилку немає в стадії полей-офф.

Пелікани — КНЕУ | 64:77

Відкривали ігровий день команди Пелікани та КНЕУ — різні команди за силем гри, досвідом, віком. Якщо перші роблять ставку на молодих високих гравців, то другі грають «до вірного» через свої бігменів. Старт матчу був за Пеліканами. За собою команду повів Будагян А., який, відповідно до застосованих до нього санкцій, не зміг виконкувати функції капітана та тренера колективу. Попри це, Артур дуже якісно ввійшов в гру. Його швидкі проривання під кошик більш повільних суперників робили свою справу. Як наслідок перша чверть за Пеліканами.

З другого періоду КНЕУ встигли пристосуватися під напад Пеліканів. Втримувавши Литвинова А., гравці КНЕУ зрозуміли як зупинити і Артура. В свою чергу, в гру ввімкнулись два бігмена — А.Вівдіч та О.Білоус. Цих хлопців було неможливо зупинити цього вечора. Вони просто роби ли свою справу під кошиком та не помічали належного супротиву. Як наслідок, команда КНЕУ не тільки зрівняла рахунок, але і вийшла вперед. Під кінець матчу Пелікани зробили це один ривок, проте, цього не вистачило аби наздогнати КНЕУ.

Як наслідок — перемога команди КНЕУ з рахунком 64:77, яка входить в фінал Чемпіонату.

MVP матчу — О.Білоус (РЕ 26)

Recup — Amtorg | 86:92

Цікава пара півфіналістів, переможець в які з першого погляду був відомий зазделегідь, проте всі чекали на сенсацію. Дійсно, Amtorg завдяки своєму зірковому складу явно претендує на роль фавориту чемпіонату. Проте Recup, в свою чергу, вміє дивувати і ми всі про це пам’ятаємо.
Гра розпочалась за домінуванням Recup, і хоча різниця в рахунку була мінімальною, здавалось, щзо бажання перемагати більше саме у хлопців в білому. Рушійною силою в складі Рекапу стали майже всі члени команди. Непогана командна гра приносила свої дивіденти.

Після першої перерви Amtorg пригадали, що вони є номінальними фаворитами змагань та пішли в наступ. Неймовірна гра Чумичові І. перевелда гру на користь його команди. Підбирання, здавалось, залишались лише у цього гравця, а суперник не знав як зупинити бігмена.

Recup спромігся зробити ривок в останній чверті і навіть переміг в ній, проте цього не вистачило аби наздогнати Amtorg цього вечора.

Як наслідок — перемога Amtorg 86:92