Connect with us

А-Ліга. Літо'21

Результати матчів першого ігрового тижня

Цього понеділка, 5 липня на території нового сучасного баскетбольного майданчика X-Basketball Court, що знаходиться в території X-Park стартував дебютний літній сезон відкритого чемпіонату м.Київ з баскетболу серед чоловічих команд А-Ліга | Summer. Обидва ігрові дні пройшли при дуже сумнівних погодних умовах, на межі опадів. Проте, це не завадило командам вийти на резинове покриття та показати хорошу гру.

VLMB – Crew | 104:68

Відкрили наші змагання гравці команд VLMB та Crew. Два новачка Ліги намагаються перш за все показати свій рівень аби одразу довести свої наміри в нашому чемпіонаті. На старті ініціативою на полі завдяки непоганому відсотку влучань заволоділи Crew. Проте дуже швидко VLMB не тільки наздогнали своїх візаві, але і вийшли вперед. Потім зупинити гравців в білому вже неможна було.

Насправді і склад непоганий зібрали хлопці для цих ігор. Гопкало О., Рітц Ю., Чумичов І., Ширко М. – цих хлопців презентувати не потрібно. Проте цього вечора феєричну гру на старті показав Богатирьов В., який, здавалось. не мазав та реалізовував якісно всі моменти.

Супротив з боку команди Crew намагались чинити Топчий В. та Кодлубовський Д., проте їх двох явно не вистачало для рівної боротьби проти суперника.

Не дивлячись на непогані ігрові моменти, нажаль, Crew не змогли скласти конкуренцію своїм суперникам цього вечора і, як наслідок, впевнена перемога VLMB – 104:68

MVP матчу – Чумичов І. (РЕ44)

Шабля – Hoops | 118:51

Другий матч вечора відбувся між добрими знайомими А-Ліги – командою Шаблі, та дебютантом чемпіонату – командою Hoops.

Шаблі з перших секунд взяли гру в свої руки, показуючи агресивну гру. Цікаво, але пресинг по всьому корту хлопці активували вже в першій десятихвилинці. Тренер команди, Вишенський С., намагався робити часті заміни аби хлопці тримали темп весь матч. Непогано в гру ввійшли екс-гравці команди Мости – Мяконький А. та Ковалевський Д. Приємно здивував новачок Ліги Серко Р.

Суперники, в свою чергу, максимально тримали оборону та намагались зупиняти «вогонь» суперника. Лідером команди цього вечора став Рябченко О. Не дивлячись на велику кількість втрат з гри, гравець показав найбільшу результативність в своїй команді. Також необхідно відмітити капітана команди – Гайворонського О., який презентував всім свій талант віддавати неймовірні передачі партнерам.

Нажаль сили цього вечора у команд були не рівні, і, як наслідок, Шаблі виграли всі періоди матчу та доволі впевнено пішли з корту – 118:51.

MVP матчу – Ковалевський Д. (РЕ30)

reCup – Лютеранська International | 54:56

Другий ігровий день розпочався з протистояння команд, які вже приймали участь в регулярному чемпіонаті А-Ліги. Не дивлячись на той факт, що команди виступали раніше в різних дивізіонах, боротьба виявилась запеклою, а сама гра неймовірно цікавою.

З перших секунд команди не могли визначитись з номінальним фаворитом, рахунок не відривався майже 3 хвилини. І навіть коли команди вже почали влучати в кошик, лідер матчу змінювався 8 разів. Здавалось, що ReCup трохи випереджають свого суперника, проте друга чверть їх підвела.

Повний провал reСup в другій та третій чвертях перетворили гру під кінець в наздоганялки гравцями в білій формі лідера – команду Лютеранська.

Непоганий внесок в актив Лютеранської зробив Журавель Ф., який в притаманному йому стилі влучав неймовірні кидки відхиляючись від кошика. Під кошиком дуже допомагали Тислюк Т. та Сандлі Т., який, до речі, не зміг завершити гру через отриману травму.

З боку reCup непогано проявив себе капітан команди — Романенко В., який проявляв себе не всіх позиціях цього вечора. Проте дабл-дабл лідера білих, а також непоганий ривок в заключній чверті призвели лише до неймовірної кінцівки матчу, коли переможець визначався на останній секунді. Лютеранська показала металеві нерви та втримала лідерство до заключного сигналу оператора табло. Заключний рахунок 54:56 на користь Лютеранської International.

MVP матчу – Журавель Ф. (РЕ19)

Хулігани – КНЕУ-2000 | 63:68

Хулігани і КНЕУ дуже часто зустрічаються в рамках А-Ліги. Не виключенням став і літній кубок. Суперники зустрілись вже в своїй першій грі і результат обіцяв бути дуже цікавим. КНЕУ-2000 бажають нарешті взяти золото А-Ліги, Хулігани, в свою чергу, намагаються відповісти за декілька останніх програшів.

Гра розпочалась рівно. Обидва суперника довго не могли пристрілятися до нових кошиків. Перша чверть не виявила фаворита і команди перейшли до другого періоду, де Хулігани провалились в захисті. Непоганий ривок від КНЕУ-2000 перетворили Хуліганів в команду, яка намагалась лише наздогнати досвідчених суперників.

Класну гру в складі КНЕУ-2000 показав О.Білоус. Своїм дабл-даблом Олександр вчасно допоміг своєму колективу вийти вперед. Партнерам по команді залишалось лише зберегти це лідерство в рахунку.

В складі Хуліганів здавалось, що ввімкнувся лише Скрипник М. Показавши непоганий відсоток з гри, Максиму явно не вистачало підтримки з боку партнерів по команді.

Власне, бажання перемогти було більше у КНЕУ-2000, що і знайшло своє відображення на табло – 63:68.