Підсумки шостого ігрового тижня Літнього Кубку А-Лігаʼ24

0 0
Read Time:1 Minute, 3 Second

10-11 червня 2024 року на майданчику СК “Svoi Arena” відбулися чергові матчі Літнього Кубку А-Лігаʼ24. Команди продемонстрували запеклу боротьбу та неймовірні моменти на паркеті.

VIYAR+ vs White Men Can Crack 2 (65:34)

VIYAR+ впевнено перемогли суперників завдяки чудовій командній грі та сильному захисту. White Men Can Crack 2 не вдалося повернутися у гру, попри кілька спроб.

Хулігани vs Averina (91:62)

Хулігани, на чолі з Олегом Салтовцем, продемонстрували потужну гру, залишивши суперників без шансів. Averina намагалися боротися, але Хулігани контролювали хід матчу з першої до останньої хвилини.

Інтер vs Академія А-Ліги (52:42)

Інтер взяли ініціативу на початку матчу і не відпустили її до самого кінця. Академія А-Ліги кілька разів намагалася скоротити відставання, але не змогла змінити результат.

White Men Can Crack vs Service-Master (72:67)

Напружений матч, у якому White Men Can Crack здобули перемогу завдяки вирішальному ривку в четвертій чверті. Service-Master не змогли відновити рівновагу у грі.

Шаблі vs Spirit (85:67)

Шаблі взяли лідерство на старті матчу і зберегли його до кінця, попри спроби Spirit повернутися в гру. Переконлива перемога Шаблів.

Дякуємо Збройним Силам України за можливість займатися спортом у вільній Україні. Кожен внесок на підтримку ЗСУ наближає нас до перемоги!