Перший Малий Літній Кубок А-Ліги: Фінал, що запам’ятається надовго

0 0
Read Time:1 Minute, 5 Second

Вперше в історії А-Ліги було впроваджено Малий Кубок для команд, які не потрапили до головного розіграшу змагань. У фіналі цього нового турніру зійшлися команди City та Averina, подарувавши вболівальникам видовищну гру, сповнену боротьби і напружених моментів.

Фінальна гра завершилася перемогою City з рахунком 78-61, що стало підсумком домінування команди протягом трьох чвертей. City взяла ініціативу з перших хвилин, завершивши першу чверть з перевагою 21-13. Справжнім лідером на майданчику став Євген Сачава, який продемонстрував чудову влучність (71,4% реалізації кидків) та набрав 23 очки, що зробило його найрезультативнішим гравцем матчу.

Averina намагалася відігратися, особливо в останній чверті, яку виграли з рахунком 20-13, проте відставання було занадто великим. Капітан команди Федір Журавель відзначився 18 очками і 10 підбираннями, проте цього не вистачило для перемоги.

Команда City не лише показала відмінну гру в нападі, але й була непохитною в захисті, заблокувавши доступ суперників до кільця. Вони контролювали темп матчу, роблячи ключові перехоплення та змушуючи суперників на помилки, що призвело до 21 очок з втрат Averina.

Цей історичний матч став завершенням першого розіграшу Малого Кубку, де бронзу здобула команда White Men Can Crack. Впровадження Малого Кубку стало ще одним свідченням прагнення А-Ліги розширювати можливості для команд та створювати нові інтриги в аматорському баскетболі. City заслужено стали першими володарями цього трофею, продемонструвавши відмінну командну роботу та майстерність.