Звіт за сьомий ігровий тиждень Літнього Кубку А-Лігаʼ24

0 0
Read Time:1 Minute, 32 Second

17-18 червня 2024 року на майданчику СК “Svoi Arena” відбулися чергові матчі Літнього Кубку А-Лігаʼ24. Команди Дивізіону “А” та Дивізіону Розвитку продемонстрували захопливі поєдинки та високий рівень майстерності. Ось огляд кожного з матчів.

White Men Can Crack 2 vs Академія А-Ліги (39:42)

Матч виявився надзвичайно напруженим, де обидві команди демонстрували рівну гру. White Men Can Crack 2 не змогли втримати свою перевагу на початку, коли повели у першій чверті, але Академія А-Ліги змогла повернутися у гру завдяки сильному захисту та влучним киткам у вирішальні моменти. У результаті Академія виграла з мінімальною перевагою.

Averina vs White Men Can Crack (64:59)

Averina зуміла перемогти завдяки сильній грі в останній чверті. Незважаючи на те, що White Men Can Crack вели після третьої чверті, Averina змогла зробити ривок та взяти під контроль останню частину гри. Вирішальні моменти відбулися під кільцем, де Averina скористалася своїми шансами, набравши 26 очок у фарбі .

VIYAR+ vs Spirit 2 (59:56)

Матч між VIYAR+ та Spirit 2 виявився рівним та інтригуючим до останньої секунди. VIYAR+ вдало реалізували свої можливості та змогли тримати перевагу на фінальній частині гри, попри активні атаки Spirit 2. Гра завершилась з рахунком 59:56 на користь VIYAR+ .

Service-Master vs Шаблі (68:77)

Шаблі взяли лідерство у другій чверті та утримували його до кінця матчу, попри активні спроби Service-Master повернутися у гру. Ключовим фактором перемоги стала надійна гра під кільцем та влучні триочкові китки Романа Сірка .

City vs Spirit (63:66)

Це був один з найінтригуючих матчів тижня. Перевага переходила від однієї команди до іншої протягом всієї гри. Однак у заключній частині Spirit зумів зробити вирішальний ривок та вирвати перемогу з рахунком 66:63 .

Дякуємо Збройним Силам України за можливість займатися спортом у вільній Україні. Кожен внесок на підтримку ЗСУ має велике значення та наближає нас до перемоги!