72 - 91
Повний час матчу

Результаты события

«Шаблі 2.0» — «Хулігани» | 72 : 91
Дивізіон «А» нового сезону відкривали команди «Шаблі 2.0» та «Хулігани», які місяць до цього вирішували долю бронзових медалей попередньо етапу сезону 22-23. В тому протистоянні перемогу одержали Хулігани. На другий етап команди заявились оновленими складами, підсилились сильними новачками, довівши, що ніхто не буде випускаати можливість поборотися за призові місця.
З перших секунд ініціативою заволоділи Хулігани. Непогана гра під кошиком та влучання з-за периметру робили свою справу. В свою чергу, Шаблі 2.0 виглядали не налаштованими на боротьбу, надаючи суперникам виконувати вільні кидки.
Провал в першій чверті (6:21) та настанови тренера все-такі «ввімнули» команду «Шаблі 2.0». Непогана гра в трисекундній зоні та більш агресивний захист дозволили сповільнити нахабних Хуліганів. Не дивлячись на це перші три чверті закінчувались перемогою саме Хуліганів.
Остання чверть нагадала всім присутнім, що Шаблі 2.0 мають дуже сильний потенціал, а їх самовіддача на останніх хвилинах може додати проблем будь-якому супернику. Остання десятихвилинка була за командою Шаблі 2.0 (31:24), але цього не вистачило аби створити інстригу під завершення ігрового дня. Перемогу святкували Хулігани — 72:91
Лідером в команді Хулігани став Іван Андрейчук, який повернувся до лав Хуліганів, аби забрати чергову нагороду А-Ліги — 35 очок та рейтинг ефективності 36 за неповні 21 хвилини на паркеті. В команді Шаблі 2.0 команду за собою вели Віталій Фепа та Ярослав Брацюнь, які на двох принесли своїй команді 34 очки.
Огляд матчу: в процесі
Технічний запис матчу: в процесі

Деталі

Дата Час Ліга Сезон
23.01.2023 20:40 А-Ліга 2022-2023 (2й етап)

Корт

SVOI ARENA
Вацлава Гавела бульвар, Перемога, Відрадний, Солом’янський район, Київ, 03165, Україна