Хулігани – переможці Кубку А-Ліги 2024!

0 0
Read Time:2 Minute, 52 Second

В перший вівторок квітня завдяки збройним силам, ППО, всім захисникам та волонтерам в сучасному спортивному комплексі Svoi Arena відбулись заключні матчі Кубку А-Ліги 2024! Це став вже другий Кубок, який проводиться Відкритим чемпіонатом міста Київ з баскетболу «А-Ліга». В напружених та емоційних іграх визначилися переможці та призери турніру.

Відкривав спортивний вечір – матч за третє місце між командами Spirit та Шаблі 2.0. Нагадаємо, що результати супротиву пар згідно положення про змагання визначались за підсумками двох матчів. Результат першого матчу пари 58:73 на користь Spirit, тобто гравцям Сергія Вишинського потрібна була перемога з різницею мінімум 16 очок.
Програш першої та четвертої десятихвилинки цього матчу створили хоч і не велику, але інтригу. Нажаль, команді Шаблі 2.0 не трохи не вистачило для виграшу.
В результаті напруженого другого матчу, команда Spirit підтвердила свою перевагу та перемогла вдруге. Фінальний рахунок 72:66 на користь Spirit.
За підсумками двох матчів та Кубку в цілому, Команда Шаблі 2.0 стала четвертою, а Spirit – бронзовим призером змагань.
Серед лідерів команд варто відзначити:
Команда «Шаблі 2.0»: О.Литвинчук (10 PTS, 7 REB, 2 BS, EFF: 13), М.Григорʼєв (6 PTS, 8 REB, 2 AS, 1 BS , EFF: 11)
Команда «Spirit»: Д.Ігнатушкін (23 PTS, 8 REB, 4 AS, 5 ST, EFF: 27), Б.Корзін (11 PTS, 8 REB, 1 AS, 3 ST, 4 BS, EFF: 21)

Після цього відбувся фінальний етап традиційного конкурсу снайперів. На майданчику зійшлися найвлучніші цьогорічного змагання: Хлівецький А. (“Spirit”, результат відбору 15 влучань за хвилину), Іванов К. (“Reftors”, результат відбору 15 влучань за хвилину) та Балашов М. (“КДЮСШ Маяк-Оболоні”, результат відбору 14 влучань за хвилину)
За результатом змагань найвлучнішим було визнано Максима Балашова (“КДЮСШ Маяк-Оболоні”).

Фіналом вечора стала фінальна битва Кубку. На паркеті зʼявились сталі супротивники А-Ліги останніх сезонів – команди Хулігани та Reftors.
Нагадаємо, що в першому матчі команда «Хулігани» вже закінчила матч переможцем з рахунком 88:72. Таким чином, Reftors потрібна була перемога як мінімум в 17 очок.
Нажаль, цього вечора хлопці в фіолетових майках не змогли дати належний супротив Олегу Салтовцю та ко. В результаті перемога Хуліганів за всіма чвертями та 63:99 на користь Хуліганів в підсумку. На нашому Кубку А-Ліги в цей вечір зʼявилась нова відмітка – назва команди-переможця – «Хулігани».
Команда «Reftors»: В.Решетник (12 PTS, 4 REB, EFF: 10), Д.Фільченков (6 PTS, 10 REB, 3 AS, 1 ST, 2 BS, EFF: 9)
Команда «Хулігани»: О.Салтовець (26 PTS, 17 REB, 8 AS, 1 ST, EFF: 33), О.Бражевський (26 PTS, 9 REB, 5 AS, 2 ST, EFF: 32), В.Гамов (25 PTS, 9 REB, 5 AS, 2 ST, EFF: 32)

Традиційно було визначено володарів індивідуальних відзнак:
– ТРЕНЕР КУБКУ: О.Салтовець («Хулігани»)
– СНАЙПЕР КУБКУ: М.Балашов («КДЮСШ Маяк-Оболоні»)
– ВІДКРИТТЯ КУБКУ: Л.Дарсанія («Хулігани»)
– ЗАХИСНИК КУБКУ: В.Кузнєцов («Reftors»)
– ЦЕНТРОВИЙ КУБКУ: О.Салтовець («Хулігани»)
– MVP КУБКУ: О.Бражевський («Хулігани»)

Тож, друзі, за результатами змагань, фінальне положення команд визначилось таким чином:

– Чоловічі смаколики від ЦеМʼясце
– Юридична підтримка – Адвокат Євдокименко Д.М.
– Інформаційний портал Gromada

Також дякуємо всім учасникам, вболівальникам, суддям, секретарям, медперсоналу, фотографів, монтажерів відео за якісний продукт, який ми отримали на виході.

Від імені А-Ліги та учасників висловлюємо особливу подяку ЗСУ, захисникам та волонтерам, завдяки кому в нас залишається можливість займатись спортом в незламній Україні!