Результати матчів 30 вересня 2019 року

0 0
Read Time:2 Minute, 21 Second

Останнього дня вересня СК Економіст приймав чергові ігри А-Ліги’19-20 (1-й тур). Цього дня на паркет мали вийти дебютанти ліги А-Ліги («Hydra»), оновлений склад команди «Акули», команда, що вже скуштувала перемогу минулого тижня («Ветер») та бронзовий призер минулого сезону («ARD»)

Першою парою цього ігрового дня стали команди «Акули» та «Hydra».

Новачки Ліги (Hydra) були дуже напруженими, оскільки для кожного з них це був перший досвід гри в аматорських змаганнях з баскетболу такого рівня. Акули, в свою чергу, не дивлячись на свій оновлений ростер, мали більш впевнений вигляд.

З перших секунд матчу Акули взяли ініціативу в свої руки. У молодих хлопців «йшло» все: середні, дальні влучання, підбирання, перехоплення. З кожною хвилиною Hydra втрачала шанси поборотися за цікавий фінал. Надію створила велика перерва, після якої, гравці Hydra вийшли заряджені на прохід під кільце суперників. Це дало надало свої плоди, і різниця перестала збільшуватись, гра вирівнялась. Проте такого настрою вистачило, нажаль, хіба що на 5 хвилин.

В складі команди Акули необхідно відзначити неймовірну гру капітана команди – Сергія Курковича, який в дебютній грі в А-Лізі одразу відзначився тріпл-даблом: 20 очок, 12 підбирань та 11 передач. В сукупності з 8 перехватами, які теоретично могли призвести до появи першого в історії Ліги власника квадрабл-дабла, це переформатувалось в 40 очок ефективності.

Результат матчу – 100 : 32 на користь «Акул»

Найефективніші гравці в складі «Акул»: Куркович С. (EF 40), Амонс О. (EF 28), Фатєєв О. (EF 22), Гайворонський О. (EF 19)

Найефективніший гравець в складі «Hydra»: Бойко І. (EF 15)

Другими на паркет СК «Економіст» вийшли команди «Ветер» та «ARD».

Дуже цікаві суперники: обидва колективи мають сильних тренерів, які досить професійно реагують на будь-які зміни на корті, один суперник ставить в пріоритет швидкий перехід від захисту до нападу, інший – на збалансовану гру з кількісними взаємодіями та повними атаками.

З першої  чверті «Ветер» взяв гру у свої руки. З малюнку гри вбачалось, що «ARD» просто фізично не встигає за молодими суперниками. Атаки новачков Ліги («Ветер») тривали до 10 секунд, проте результативність не відповідала сподіванням. «Ветер» взяли комфортну перевагу у 5 очок, та не підпускали суперника до великої перерви.

Після зміни сторін та отриманих наставлень від тренера, «ARD» змінили свій стиль, та стали грати більш жорстко, більше атакуючи з-під кільця. Це призвело до того, що гравці команди «Ветер» втратили не тільки свою перевагу в 5 очок, але і перестали влучати в кошик суперника, в той час, коли «ARD» швидко перехопив ініціативу. З другої половини 3 чверті вже «Ветер» перейшли в роль наздоганяючого. Фінальну точку поставили «ARD», які ввімкнули свій максимальний захист у другій половині заключної чверті.

Рахунок матчу – 53 : 67 на користь минулорічного бронзового призера А-Ліги.

Найефективніші в складі «Ветер»: Пірковський О. (EF 14), Попик В. (EF 14)

Найефективніші в складі «ARD»: Аненко Є. (EF 23), Колесник Д. (EF 16), Пилипчак О. (EF 15)